Malostranská výzva

Nejsme jen pro Pražany, drazí čtenáři,

s lítostí se musím přiznat, že nás nad vodou drží čtenáři v Praze, protože většinu Týdeníku Echo prodáme na pražském Hlavním nádraží, na letišti a v Dejvicích a v centru (děkujeme občanům Prahy 6 a Prahy 1 za velkou přízeň). Neutuchá ale naše naděje, že svobodná, nezávislá média, která se nebojí říkat nahlas svůj názor, chcete i jinde než v metropoli na Vltavě.

Ze 130 trafik, kde se nejvíce prodává Týdeník Echo - seznam prodejních míst naleznete zde - je jich 101 v Praze. Druhým městem, o které se opíráme, není Brno (to máme asi za trest), ale Olomouc.

Obracím se na Vás, na čtenáře Echo24, pokud nás rádi čtete, kupte si Týdeník Echo, je toho tam mnohem víc. Texty jsou sice delší, ale za těch 39 korun to opravdu stojí. Ideální samozřejmě je, kdybyste si pořídili předplatné. Týdeník Echo můžete mít v digitální podobě nebo na papíru.

Nemáme to jednoduché, protože se nebojíme říkat momentálně nepopulární názory a upozorňovat na nebezpečné jevy ve společnosti, ale nevzdáme se. Do řady bojácných a vyčkávajících se nikdy nepostavíme. My Obsah nešidíme. Spoléháme na Vás. 

Přejít na diskusi