1 Poděkování čtenářům

2 miliony návštěv, 700 tisíc uživatelů. Rekordní zájem o Echo24.cz

NOVÉ

Internetový deník ECHO24.cz zaznamenává nárůst čtenosti. Za leden měl podle měření Google Analytics téměř 2 miliony návštěv, což meziročně znamená nárůst o více než 50 procent. O 36 procent stoupl i počet uživatelů.

V polovině března oslaví deník ECHO24.cz dvouleté výročí existence, lednové údaje z Google Analytics představují zatím nejvyšší čísla v krátké historii.

Letos v lednu navštívilo stránky tohoto zpravodajského a názorového portálu 691 tisíc uživatelů (oproti 506 tisíc v lednu 2015), což meziročně představuje nárůst o 36 procent.

Tito čtenáři vykonali celkem 1,99 milionu návštěv a oproti lednu předešlého roku navýšili zájem o server o 52 procent.

Úměrně tomuto nárůstu stoupl i počet zobrazených stránek: z loňských lednových 3 milionů na letošních 4,7 milionů – tedy o 56 procent.

Děkujeme čtenářům za zájem o naše články!

Hesla:

Vážení diskutující, před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní či takové, které odporují obecné lidské slušnosti.