Nevědomé přimykání se k silným myslím

Komentář: Dlouhá cesta modrých ptáků ● Reportáž: NATO se ubrání i bez Brd ● Rozhovor s Václavem Bartuškou: Nejsme závislí na Rusku ● Tip na četbu: Jednou disidentem, provždy disidentem… ● Esej Václava Cílka: Proměna dialogu. Zúžení svobodného prostoru ● Svět: Země jako pašalík ● Svět: Prezident, až se za břicho popadáte ● Fotoeditorial: Černobílý Kolín. Nad Rýnem ● Rozhovor s Mohamedem Mosaadem Mohamedem: Učím arabské studenty, jak pít a jak na dívky ● Literární recenze: Lepší zdejší já? ● Postavy: Alan Rickman: padouch k pomilování ● Kulturní tipy ● Přeceňovaný & Podceňovaný: Radoslav Procházka versus Andrej Danko ● Styl ● Technologie ● Aplikace ● Auto

Vážení diskutující, před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní či takové, které odporují obecné lidské slušnosti.