Marina Island – bydlení pro náročné romantiky

Komerční prezentace

Do práce nebo na výlet vyrazíte na motorovém člunu, který zakotví přímo pod vaší terasou. Během několika minut se z oázy klidného domova dostanete do pulsujícího centra města – anebo si jen tak užijete pocit volnosti a úchvatný výhled na řeku. Díky novému projektu Marina Island předních developerů Daramis Group a Lighthouse Group, který vyrůstá v pražských Holešovicích, nemusí být takové bydlení pouhým snem, ale může se stát realitou každého všedního dne.

Holešovicím dominoval více než sto let přístav. Na uměle vyhloubeném rameni Vltavy sloužil původně jako zimní kotviště a ochranný přístav, později byl přebudován a stal se součástí hlavní obchodní tepny Holešovic. Rozvoj této části Prahy by bez něj byl nemyslitelný a i dnes dýchá na návštěvníka této čtvrti nostalgický půvab a jedinečná estetika dob dávno minulých.

Dnes jsou Holešovice moderní městskou čtvrtí, vyhledávanou pro řadu možností originálního kulturního vyžití, relaxaci a blízkost historického centra Prahy. Benefity lokality dokonale využívá Marina Island – projekt, který díky velkorysému architektonickému řešení, použitým materiálům, standardům provedení, ale i službám zjednodušujícím a zpříjemňujícím život jeho obyvatel, splňuje vysoké nároky těch, kteří hledají kvalitu bez kompromisů.

Soukromí, uklidňující výhled na řeku, prostorná zahrada, terasa s vlastním bazénem a soukromá garáž s přímým vstupem do bytu – to je Townhouse, který se nachází v prvním patře Marina Island a díky velkolepému prostoru dokonale evokuje bydlení v rodinné vile.   

Penthouse nabízí pohled na město z ptačí perspektivy a maximální soukromí. Pokaždé, když vyjdete na vaši terasu s vlastním bazénem a rozhlédnete se do všech světových stran, oceníte vzdálený ruch velkoměsta, neopakovatelné panorama Prahy i řeku plynoucí kolem.

Komfortní byty nacházející se ve 2. až 11. patře poskytují pohodlí, které svým standardem převyšuje nabídku na trhu. Unikátně řešený prostor, plně vybavené designové koupelny s vyhřívanou dlažbou a velkolepé terasy, to jsou příklady standardů tohoto bydlení, které je v nabídce od 1+kk až po 4+kk.  

Život v Marina Island se nemusí odehrávat jenom v luxusním bytě. Soukromí naleznete v privátním parku a kondici si můžete udržovat ve fitness centru, které se nachází přímo v areálu s výhledem na řeku. S rodinou nebo přáteli můžete také využít v reprezentativních společenských prostorech, v nichž můžete uspořádat oslavu nebo grilování, aniž byste jakkoliv rušili vaše sousedy.     

www.marinaisland.cz
800 226 223

Toto je komerční sdělení. Echo24.cz není jeho autorem, ani nijak neovlivňuje jeho obsah.

Přejít na diskusi

INICIATIVA CHCE PORAZIT ZEMANA

Občanská iniciativa Kroměřížská výzva, která si klade za cíl vybrat prozápadního kandidáta pro příští prezidentské volby, stojí před náročným úkolem. Nemá moc peněz a na svoji činnost tak chce od lidí vybrat jeden milion korun. Iniciativa, v jejímž čele stojí Michael Kocáb, za tímto účelem zveřejnila propagační video, v němž účinkují i děti. Nabízí setkání se známými osobnostmi za peníze nebo ukazuje lidi, kteří říkají, koho by chtěli za prezidenta a jaký by měl být a nebýt.

comments powered by Disqus