Babiš pozval pořadatelku demonstrací na kávu, ta odmítla

,

Témata: ,

Andrej Babiš navenek nebere masové protesty proti své osobě nijak vážně, přesto pozval jednu z organizátorů Šárku Fialovou na kávu. Ta ho však odmítla. Odůvodnila to tím, že nechodí na kávu s lidmi, kteří postrádají svědomí.

Server Forum 24 upozornil na konverzaci mezi Andrejem Babišem a pořadatelkou demonstrací Proč?Proto! Šárkou Fialovou. Demonstrace probíhaly v průběhu posledních dvou týdnů. Babiš si však alespoň navenek z toho velkou hlavu nedělal. Přesto měl potřebu pozvat Fialovou na kávu.

„Zdravím Šárko, děkuju za vzkaz. Aby to nezapadlo: vážím si každého, kdo projeví svůj názor a stojí si za ním natolik, že ho jde veřejně projevit. Rád Vás poznám. Já sám rád zvu na kafe lidi, kteří se mnou nesouhlasí, ať se potkáme a já můžu lépe pochopit jejich postoje a pocity, tak zvu i Vás, vezměte i delegaci, můžeme si popovídat, těším se na vás. Klidně hned zítra,“ napsal pořadatelce Babiš.

Šárka Fialová na zprávu reagovala až po nějaké době: „Děkuji, ale ze zásady nechodím na kávu s lidmi postrádajícími svědomí.“

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Už v březnu pozval Babiš oblíbené uživatele sociálních sítí na snídani. Řada z nich ale pozvání odmítla. Například populární cestovatel Dan Přibáň či marketingový expert Jakub Horák.

„Stejně, jako jsem nechtěl pomáhat PR pana Klause jr. a vystoupit s ním na jednom pódiu, nechci pomáhat ani Vám. Oceňuji však tento osobní přístup, jakým komunikujete s veřejností, PR děláte dobře, bohužel však nemohu stejně ocenit Vaše minulé a současné konání podnikatele a politika,“ napsal Přibáň na svůj facebookový profil.

Čtěte také: Babiš si chce vylepšit mediální obraz a zve slavné osobnosti na snídani

Přejít na diskusi