AUTOTEST

Hyundai představuje svůj pohled na to, jak se prosadit v čím dál oblíbenější kategorii kompaktních SUV. Představil drsně vyhlížející Tuscon a my jsme zjišťovali, čím může zaujmout.

Zpívá se, že severní vítr je krutý, to ale neznamená, že vše, co přichází ze severu, nedokáže zahřát u srdce. Naopak. Přístup seveřanů k produktovému designu je velmi specifický a na chladné klimatické podmínky reagují v konečném důsledku velmi útulnou a komfortní atmosférou. Zářným příkladem je zbrusu nové Volvo V90, které do třídy velkých prémiových kombíků přináší originální svěží vánek.


AUTOTEST

Volvo V90

Současnost nabízí různé alternativní pohony, kromě hybridů či elektrických aut jsou ale v praxi asi nejpoužitelnější auta na plyn, konkrétně CNG. Důkladně jsem vyzkoušel model od Audi.


AUTOTEST

Audi A3 Sportback g-tron

Jaguar vstoupil s novým modelem F-Pace velmi sebevědomě do segmentu SUV a jelikož už byly zahájeny prodeje na českém trhu, nastal čas vyzkoušet verzi S, kterou pohání přeplňovaný šestiválec.


AUTOTEST

Jaguar F-Pace

Hledáte něco malého na cestování po městě a okolí? Nepotřebujete ohromný kufr či prémiový rodokmen, ale hlavně obratnost a hbitost? Tak se mrkněte, co v této třídě nabízí Peugeot.


AUTOTEST

Peugeot 208

Cena nového velkého SUV Kodiaq od Škody Auto bude v České republice začínat na 677.900 Kč. To je o 47.000 Kč více, než je startovací cena vlajkové lodi značky Superb, ve srovnatelném provedení je ale Superb o téměř 50.000 Kč dražší. Vyplývá to z informací, které dnes automobilka zveřejnila na světové výstavní premiéře vozu na autosalonu v Paříži.

,
AKTUALIZOVÁNO

Nový Kodiaq

Hyundai Santa Fe patří mezi oblíbená SUV. Model, který se na českém trhu dobře etabloval, není třeba příliš představovat. Jelikož nedávno prošel faceliftem, bylo příhodné zjistit, jak se jezdí v jeho nejlepší verzi.


AUTOTEST

Hyundai Santa Fe

Jako jeden ze dvou českých novinářů jsem měl možnost být naživo při tom, když se ve Švédsku Volvo rozhodlo odhalit svou zatím poslední novinky, která zároveň kompletuje nejvyšší devadesátkovou řadu této automobilky. Jaké je zbrusu nové Volvo V90 Cross Country?


EXKLUZIVNĚ

Volvo V90 Cross Country

Dynamický rozvoj japonské luxusní automobilky je patrný i díky pestré paletě modelů, která nyní obsahuje celkem osm různých automobilů. A nechybí ani kupé s klasickým uspořádáním!


AUTOTEST

Lexus RC 200t

Nové Audi A4 se začalo na našem trhu prodávat už na podzim minulého roku, proto nastal čas prověřit verzi 2.0 TDI Avant, která bude v tuzemsku jistě tvořit velkou část prodejů.


AUTOTEST

Audi A4 2.0 TDI Avant

Nová Škoda Kodiaq začne z výrobní linky ve východočeských Kvasinách sjíždět během října. K prvním zákazníkům v České republice toto SUV dorazí v únoru příštího roku, do dalších evropských zemí pak o měsíc později. V Číně, která je pro Škodu Auto největším trhem, firma se zahájením výroby počítá ve druhém čtvrtletí příštího roku. Řekli zástupci Škody během světové premiéry vozu, která se konala v Berlíně.

,
NOVÉ

Fotografie a Videa