1 Trumpovo odhalení

Mám pleš, přiznal Trump. Snaží se jí zakrývat

NOVÉ

Témata:

Donald Trump veřejně připustil, že jeho blonďatá a pečlivě pěstovaná kštice ukrývá pleš. V projevu na výroční Konferenci konzervativní politické akce ve Washingtonu se dnes prezident delegátům předvedl ze všech stran a ukázal, jak o své vlasy pečuje.

„Snažím se, jak mohu, abych tu pleš zakryl, lidičky. Pracuji na tom ze všech sil,“ konstatoval jednasedmdesátiletý šéf Bílého domu.

Trumpův účes je v USA dlouho předmětem spekulací, komentářů a vtipů, protože mnozí jeho plavé vlasy považovali za příčesek. Ještě před prezidentskou volbou v září 2016 komik a moderátor Jimmy Fallon v pořadu televize NBC Trumpa požádal, zda by mu mohl vlasy rozcuchat. Když dostal svolení, přesvědčil se, že kštice drží.

Po lékařské prohlídce, kterou prezident podstoupil letos v lednu krátce před inaugurací, lékaři oznámili, že budoucí šéf Bílého domu užívá přípravek Propecia proti vypadávání vlasů. Nedávno prezident televizním kamerám bezděčně ukázal realitu, když si závan větru při výstupu k letadlu pohrál s jeho vlasy.

Čtěte také: VIDEO: Trumpa zradil vítr, odfoukl mu vlasy

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.