2 Agresivní pejskařka

Pejskařka pokousala policistu, nechtěla uklidit po svém psu

, Nové

Témata: , ,

V pražských Řepích pokousala agresivní žena strážníka městské policie. Ten jí vyzval, aby uklidila po svém psu. To žena odmítla, snažila se utéct a následně strážníka napadla. Napadený je v pracovní neschopnosti, případem se zabývá policie.

„Strážník v úterý ráno dohlížel na přechod pro chodce u základní školy v Socháňově ulici na Praze 17. Zde si všiml ženy, která venčila několik psů. Jeden z nich právě na trávě vykonal potřebu, čemu majitelka vůbec nevěnovala pozornost a odcházela z místa pryč. Strážník ji proto vyzval, že je její povinností po psovi exkrement uklidit. Výzvu strážníka žena odmítla a začala být agresivní. Strážník ji následně požádal o předložení dokladů totožnosti s výstrahou, že pokud tak neučiní, bude předvedena na Policii ČR,“ uvedla mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.

Žena se pokusila o útěk a když se jí uniknout nepodařilo, napadla strážníka. „Kopala do něj, bila ho pěstmi do obličeje a nakonec ho pokousala na rukou a na noze. Na místo se následně dostavila další hlídka strážníků, která ženu zafixovala na zemi a spoutala,“ řekla Seifertová.

Zraněného strážníka následně převezla zdravotnická záchranná služba k ošetření do jedné z pražských nemocnic.

Čtěte více: Dítě v plzeňské zoo pokousal rys. Muselo porušit řád, říká zoo

Praha se mění v ráj politické turistiky

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.