2 Agresivní pejskařka

Pejskařka pokousala policistu, nechtěla uklidit po svém psu

, Nové

Témata: , ,

V pražských Řepích pokousala agresivní žena strážníka městské policie. Ten jí vyzval, aby uklidila po svém psu. To žena odmítla, snažila se utéct a následně strážníka napadla. Napadený je v pracovní neschopnosti, případem se zabývá policie.

„Strážník v úterý ráno dohlížel na přechod pro chodce u základní školy v Socháňově ulici na Praze 17. Zde si všiml ženy, která venčila několik psů. Jeden z nich právě na trávě vykonal potřebu, čemu majitelka vůbec nevěnovala pozornost a odcházela z místa pryč. Strážník ji proto vyzval, že je její povinností po psovi exkrement uklidit. Výzvu strážníka žena odmítla a začala být agresivní. Strážník ji následně požádal o předložení dokladů totožnosti s výstrahou, že pokud tak neučiní, bude předvedena na Policii ČR,“ uvedla mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.

Žena se pokusila o útěk a když se jí uniknout nepodařilo, napadla strážníka. „Kopala do něj, bila ho pěstmi do obličeje a nakonec ho pokousala na rukou a na noze. Na místo se následně dostavila další hlídka strážníků, která ženu zafixovala na zemi a spoutala,“ řekla Seifertová.

Zraněného strážníka následně převezla zdravotnická záchranná služba k ošetření do jedné z pražských nemocnic.

Čtěte více: Dítě v plzeňské zoo pokousal rys. Muselo porušit řád, říká zoo

Praha se mění v ráj politické turistiky

,