1

Nová série Sherlocka přijde až v roce 2016, herci nestíhají

,

Populární britský seriál Sherlock se vrátí čtvrtou sérií, začne se ale natáčet až v roce 2015. Sherlocka Holmese a Johna Watsona, které ztvárňují Benedict Cumberbatch a Martin Freeman, čekají podle BBC temnější případy.

"Samozřejmě je příliš brzy na to říct, o čem série bude. Jsme ale přesvědčeni, že to, co se Sherlockovi a Johnovi přihodí, je rozhodně to poslední, co byste čekali," uvedl k pokračování spolutvůrce pořadu Steven Moffat.

V lednu se začne natáčet speciální díl, který poběží na Vánoce 2015. Klasická řada se třemi díly půjde do britské televize BBC až další rok. Tradiční dvouleté čekání na novou trilogii zapříčiňuje i popularita hlavních herců: Jen letos se Benedict Cumberbatch objevil v pěti filmech, Martin Freeman je zase jednou z hlavních tváří seriálu Fargo.

Sherlock se od svého debutu v roce 2010 stal celosvětovým fenoménem, mimořádně oblíbený je také v Číně. Tamní fanoušci ve snaze uspíšit odvysílání čtvrté řady dokonce na internetu naléhali na britského premiéra Davida Camerona, aby zatlačil na kanál BBC.

Všechny tři řady odvysílala i Česká televize, podle uživatelů tuzemského filmového serveru ČSFD je Sherlock desátým nejlepším seriálem historie.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.