Věštba slepé vědmy: Evropu r. 2016 ovládnou islámští bojovníci

Věštba slepé vědmy: Evropu r. 2016 ovládnou islámští bojovníciNOVÉ
Svět

'Řím bude hlavní sídlo chalífátu'

mcpp Echo24

Už v roce 1996 předpověděla slepá jasnovidka z Bulharska, že roku 2016 do Evropy vtrhnou islámští bojovníci a zaplaví ji. Starý kontinent prý ovládne teror muslimských extremistů a do konce onoho roku přestane existovat. Podle věštkyně, jež proslula pod jménem Baba Vanga, dojde k velké muslimské válce, která skončí v roce 2043 vznikem chalífátu s hlavním sídlem v Římě. Její věštba se objevuje na stránkách různých evropských médií.

Baba Vanga byla jednou z nejslavnějších vědem na světě a už za jejího života ji uctívali jako svatou. Mnozí nyní věří, že předpověděla vzestup Islámského státu (IS).

Narodila se v dnešní Makedonii jako Vangelia Pandeva Dimitrova roku 1911 a celý svůj život prožila v Bulharsku. Zemřela v roce 1996, kteréžto datum svého skonu rovněž předpověděla. Ve svých dvanácti letech ztratila za záhadných okolností ztratila zrak, došlo k tomu během silné bouře doprovázené tornádem.

Traduje je, že ji našli o několik dní později a že měla zavřené oči pokryté silnou vrstvou prachu. Baba Vanga později vypověděla, že své první vize měla právě ve dnech následujících po větrné smršti. Věřila, že takto získala schopnost léčit lidi a předvídat budoucnost.

Před jejím prvním veřejným proroctvím v dubnu 1941 se jí údajně zjevil zářící jezdec, který jí vyjevil, že se brzy začnou dít strašlivé věci. A skutečně, už 6. dubna začalo tažení německého wehrmachtu proti Jugoslávii. Zvěsti o jejích jasnovideckých schopnostech se rychle rozšířily a tak k ní pro radu začali chodit vojáci a místní lidé včetně komunistických vůdců. Jejích služeb využil roku 1943 i bulharský král Boris III.

Později vstoupila do státních služeb a spolupracovala při pátrání po zmizelých osobách – údajně s úspěšností 80 procent. Baba Vanga měla přitom mnoho vizí, které se během času naplnily, což zvyšuje i pozdní obdiv k ní. Studené oblasti se podle ní oteplí a k životu se probudí vulkány. Varovala též před obří vlnou, která spolkne pobřežní oblast plnou lidí a měst. Už v padesátých letech 20. století tak předpověděla klimatické změny a cunami v jihovýchodní Asii v roce 2004?

Roku 1989 varovala Američany, že je napadnou dva oceloví ptáci. Někteří věří, že tím předpověděla teroristické útoky z 11. září 2001. V souvislosti s USA dále prohlašovala, v USA budou mít za 44. prezidenta Afroameričana. Současně varovala, že bude prezidentem posledním.

Až čas ukáže, zda se bulharská jasnovidka nezmýlila v předpovědi, že od roku 2046 bude běžné ,,vypěstovat lidské orgány a že transplantace orgánů bude tou nejlepší metodou léčení“. V roce 2076 by podle ní měla opět nastat beztřídní společnost a počátkem roku 2100 bude ,,umělé Slunce osvětlovat temnou stranu Země“.


Ve druhém století třetího tisíciletí se podle Baby Vangy lidé stanou kyborgy, budou stavět města pod vodou, vznikne nové náboženství či nová lidská rasa, tedy mix Asiatů a Evropanů. Prý bude také možné cestovat v čase a navazovat kontakty s mimozemšťany. Rok 2299 pak bude pro Francii významný v tom, že dojde k ,,partyzánskému povstáním proti islámu“.

Další věštby Baby Vangy:

2016: Evropa bude téměř liduprázdná

2018: Světovou velmocí je Čína

2023: malá změna v oběžné dráze Země

2025: Evropa je stále řídce osídlená

2025: Vývoj nového zdroje energie. Čas hladu bude postupně překonán. Startuje lidská posádka k letu k Venuši.

2033: Polární čepičky roztají.

2043: Světové hospodářství rozkvete. Muslimové dobývají Evropu.

2076: Beztřídní společnost.

2125: Zachycení signálů mimozemských civilizací.

2130: Stavějí se města pod vodu, i kvůli obavám z Mimozemšťanů.

2154: Zvířata se stávají pololidmi.

2160: Vznik nového náboženství.

2170: Velké sucho.

2184: Marsovská kolonie se stává jadernou mocností a požaduje nezvislost na Zemi.

2201: Termonukleární reakce na Slunci se zpomalují, teplota klesá.

2221: Při pátrání po mimozemské životě překvapí lidstvo cosi hrůzného.

2256: Kosmické lodi přinesou na Zemi nové nemoci.

2262: Oběžné dráhy planet se extrémně naruší a změní.

2279: Energie získávána z temné hmoty.

2291: Slunce se ochladí a odumře. Pokusy znovu ho zapálit.

2296: Mohutné exploze na Slunci. Mění se gravitace, vesmírné základny a satelity se hroutí.

2299: Nová odhalení důležitých zákonů a záhad kosmu.

2341: Něco příšerného se blíží k Zemi

2354: Neštěstí na jednom ze Sluncí, jež stvořil člověk.

2378: Nová, rychle se vyvíjející rasa.

2480: Srážka dvou umělých Sluncí, Země se ocitá v temnotě.

3005: Válka na Marsu.

3010: Na Měsíc dopadá kometa. Kolem Země se vytvoří pás z prachu a kamení.

3797: V této době život na Zemi umírá, ale lidé se pokusí začít nový život v jiné sluneční soustavě.