1 Drahé máslo láká zloděje

Muž ukradl sto padesát másel, chtěl je prodat

NOVÉ

Témata:

Extrémní cena másla láká poslední dobou i čím dál víc zlodějů. V policejní cele skončil 44letý muž, který podle vyšetřovatelů kradl v jednom mosteckém supermarketu. Do vozíku si údajně uložil 150 kusů tří druhů másla a prošel pokladnou, aniž by byl zadržen.

„S vozíkem poté prošel pokladnou, aniž by za zboží zaplatil. Mimo prodejnu byl zadržen pracovníky ostrahy a poté předán přivolané hlídce, která ho umístila do policejní cely,“ uvedla mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

Muž měl pozitivní dechovou zkoušku, která ukázala na hodnotu tři promile alkoholu v dechu. „Po vystřízlivění si muž od policistů odnesl záznam o sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Lup prý chtěl prodat,“ dodala mluvčí.

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.