1 tragická nehoda

Kamion se na Pardubicku střetl s dvěma auty. Dva řidiči zemřeli

NOVÉ

Témata:

Při nehodě u Chýště na Pardubicku v noci na dnešek zemřeli dva lidé. Dvě auta se střetla s kamionem. Řidička a řidič osobních aut zraněním podlehli. Hlavní silnice I/36 byla do časného rána zavřená. ČTK to dnes řekla mluvčí hasičů Vendula Horáková a policejní mluvčí Jana Drtinová.

Nehoda se stala na silnici I/36 mezi obcemi Voleč a Chýšť. Řidiči osobních aut Fiat a Škoda Yeti zemřeli na místě. Řidič kamionu a jeho spolujezdec utrpěli těžká zranění a záchranáři je odvezli do nemocnice. Při nehodě byl poškozen ještě nákladní vůz.

„Jednou z pravděpodobný příčin je, že kamion začal předjíždět a střetl se s protijedoucími osobními vozidly,“ řekl Drtinová. Bližší podrobnosti k nehodě stále nemá. Silnici policie otevírala dnes kolem 7:00.

„Místo nehody muselo být nasvíceno, a to z důvodu velmi náročného vyprošťování, zadokumentování důležitých stop k vyšetření tragické nehody, ale i z důvodu odstraňování následků nehody. Odstraňování následků trvalo až do páteční čtvrté hodiny ranní,“ uvedla mluvčí hasičů.

Čtěte také: Srážka tramvají v Brně. Zranilo se 10 lidí

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.