1 NOVÝ RAMBO

Rambo má novou obtížnou misi – Islámský stát

NOVÉ

Fiktivního válečného veterána Johna Ramba, který prošel se ctí mnoha bojišti celého světa, čeká nyní úkol z nejtěžších – mise proti Islámskému státu.

Hollywoodská hvězda akčních filmů Sylvester Stallone, kterého vedle boxera Rockyho proslavila i role neohroženého válečníka Johna Ramba, potvrdil, že skutečně připravuje film, ve kterém se Rambo vypraví bojovat proti padouchům z Islámského státu. Informoval o tom deník Daily Mail.
 
Stallone uvedl, že sám píše k tomuto filmu scénář, produkce pak hledá vhodné lokality pro natáčení na Blízkém východě.  „Pracujeme v Iráku a části Sýrie s místními lidmi, kteří nám pomohou vytvořit nejintenzivnější a nejrealističtější zážitek z filmů o Rambovi,“ uvedl Stallone, když neohlášeně vystoupil na Comic Conu v americkém San Diegu, kde propagoval své filmy. O dalších detailech však odmítl mluvit.

Film má mít název Rambo: Poslední krev a měl by být hotový někdy v roce 2016.
 


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.