1 Smyšlený veletrh Fanatika 2015

VIDEO: Veletrh fanatiků. Německá TV se směje teroristům

UVNITŘ VIDEO

Témata: ,

Ačkoli je Německo v poslední době častým terčem výhrůžek radikálů z Islámského státu, Němci si z radikálních organizací dokáží udělat i legraci. Například veřejnoprávní televizní stanice ARD odvysílala satirický snímek Fanatika 2015 o smyšlenému veletrhu radikálních organizací.

Jeho hlavním protagonistou je mladý, labilní muž bez zaměstnání a bez partnerky. Na veletrhu Fanatika je mu nabízena nová životní etapa: mladík může rozjet „zářivou“ kariéru například v teroristickém hnutí Islámský stát jako sebevražedný atentátník. Radikálové z tohoto hnutí mu nabízejí výrazné zvýšení platu po druhém sebevražedném atentátu. Svými nabídkami jej lákají mj. i „tradiční“ organizace Al-Káida či africká Boko Haram. Své stánky zde mají ale i nacisté, či představitelé radikálního judaismu. Video je opatřeno českými titulky.

Čtěte také: Muslimky pomohly usvědčit náboráře IS. Buďte jako ony, vyzývá policie

Čtěte také: ‚Bydlím v teroristickém domě.‘ Školák skončil kvůli slohu na policii

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.