Češi rozebrali San Marino vysoko 6:0

kvalifikace MS 2018

Češi rozebrali San Marino vysoko 6:0NOVÉ 1

Čeští fotbalisté porazili podle očekávání v rámci kvalifikace na mistrovství světa ve fotbale 2018 San Marino vysoko 6:0. Klíč k vítězství položili Češi již v prvním poločase, v němž dokonce překonali svůj vlastní rekord. Poprvé v historii totiž vstřelili tolik branek za jeden poločas. Po 45 minutách vedli svěřenci trenéra Karla Jarolíma 5:0 a v další části zápasu přidali ještě jednu branku.

Gólově se prosadili Barák (2x), Darida, Gebre Selassie, Krmenčík a Darida (z penalty). Češi stříleli zejména mezi 17. až 26. minutou. V tomto rozmezí totiž padly hned dvě branky.

Skupinu C vede nyní s přehledem Německo s 15 body, na druhé místo se dostali Češi s 8 body a za ním je Severní Irsko se 7 body. To se ale ještě v neděli může změnit zápasem Severní Irsko-Norsko.