5 LIDOVÝ MINISTR

Ministr Babiš jde blíž k lidu. Zveřejnil fotku, na které močí

NOVÉ,

Ministr Andrej Babiš, který je už dlouhou dobu nejoblíbenějším politikem v zemi, dál pracuje na své popularitě. A vydatně si při tom pomáhá sociálními sítěmi. Je otázkou, nakolik mu pomůže i nová fotografie na Facebooku, na které močí u mobilního pisoáru.

Andrej Babiš, ať už to dělá sám, či to za něj vytváří jeho tým, to s Facebookem umí. Tu na něm zveřejní fotografii s Jaromírem Jágrem, jindy se pochlubí selfie fotografií z letedla, na které zdůrazňuje, že létá jen ekonomickou třídou. Babiš však rád na svém Facebooku zveřejňuje fotografie i s „obyčejnými lidmi“ – například s prodavači fastfoodu na pražském Můstku, kteří mu řekli,  že napojit jejich pokladnu na EET nebude problém.

Speciální kapitolou je pak Babišova náklonnost k letním hudebním festivalům. Už loni vyvolal rozruch, když se fotil s hudebníky kapely Kryštof (jíž sponzoroval koncerty), letos však šel ještě dál. V sobotu dopoledne ministr zveřejnil na Facebooku fotografie z právě probíhajícího hudebního festivalu Votvírák. Ministr a miliardář v jedné osobě na nich ubezpečuje čtenáře, že je jedním z obyčejných návštěvníků festivalu. Že si například i poctivě vystojí frontu u pisoárů. A další důkaz, že je „běžným smrtelníkem“? Na jedno z fotografií prostě močí. 

Čtěte také: ‚Jardovi se u mě líbilo.‘ Babiš se chlubí fotkou s Jágrem

Hesla:

Vážení diskutující, před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní či takové, které odporují obecné lidské slušnosti.