NOVÉ

Ministr Babiš jde blíž k lidu. Zveřejnil fotku, na které močí

LIDOVÝ MINISTR

Témata:

Ministr Andrej Babiš, který je už dlouhou dobu nejoblíbenějším politikem v zemi, dál pracuje na své popularitě. A vydatně si při tom pomáhá sociálními sítěmi. Je otázkou, nakolik mu pomůže i nová fotografie na Facebooku, na které močí u mobilního pisoáru.

Andrej Babiš, ať už to dělá sám, či to za něj vytváří jeho tým, to s Facebookem umí. Tu na něm zveřejní fotografii s Jaromírem Jágrem, jindy se pochlubí selfie fotografií z letedla, na které zdůrazňuje, že létá jen ekonomickou třídou. Babiš však rád na svém Facebooku zveřejňuje fotografie i s „obyčejnými lidmi“ – například s prodavači fastfoodu na pražském Můstku, kteří mu řekli,  že napojit jejich pokladnu na EET nebude problém.

Speciální kapitolou je pak Babišova náklonnost k letním hudebním festivalům. Už loni vyvolal rozruch, když se fotil s hudebníky kapely Kryštof (jíž sponzoroval koncerty), letos však šel ještě dál. V sobotu dopoledne ministr zveřejnil na Facebooku fotografie z právě probíhajícího hudebního festivalu Votvírák. Ministr a miliardář v jedné osobě na nich ubezpečuje čtenáře, že je jedním z obyčejných návštěvníků festivalu. Že si například i poctivě vystojí frontu u pisoárů. A další důkaz, že je „běžným smrtelníkem“? Na jedno z fotografií prostě močí. 

Čtěte také: ‚Jardovi se u mě líbilo.‘ Babiš se chlubí fotkou s Jágrem

Přejít na diskusi