NOVÉ

Právní firma Dentons zvítězila v prestižní evropské soutěži

Chambers Europe Awards 2017

Témata:

Globální právní firma Dentons získala v rámci právnické soutěže Chambers Europe Awards 2017 ocenění „Evropská právní firma roku“. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo v Grosvenor House v Londýně v pátek 7. dubna 2017.

Při předávání ocenění vedoucí editor Chambers Europe označil za hlavní kvality Dentons globální dosah firmy, schopnost poskytovat vysokou kvalitu právních služeb v rámci přeshraničních transakcí a reagovat na potřeby klientů, výborné vyjednávající schopnosti a konsolidované pokrytí celého evropského kontinentu.

„Toto ocenění vnímáme jako potvrzení toho, že naše strategie investovat do rozvoje týmu a schopností v Evropě a zaměřit se na poskytování vysoce kvalitních právních služeb po celém kontinentu je správná. Od konce roku 2015 jsme otevřeli nové kanceláře v Lucembursku, Německu a Nizozemsku, další na řadě je kancelář v Gruzii,“ uvedl Tomasz Dabrowski, ředitel Dentons pro Evropu.

Evan Lazar, předseda správní rady Dentons Europe dodal: „Tímto oceněním jsme nesmírně poctěni, protože je založeno na zpětné vazbě od našich klientů i právních firem zastupujících protistrany. Je potvrzením vysoké kvality našeho právního poradenství a odrazem výjimečného postavení naší firmy a právníků v rámci celé Evropy.“

Soutěž Chambers Europe Awards, kterou pořádá vydavatelství Chambers and Partners, oceňuje práci advokátních kanceláří napříč Evropou. Hodnocení vychází z průzkumu pro nejbližší vydání prestižní ročenky Chambers Europe a kromě pozice firmy na konkrétním trhu zohledňuje také úspěchy firmy dosažené v uplynulém roce.

Dentons je největší právní firmou světa. Patří mezi lídry žebříčků elitních právnických firem Acritas Global Elite Brand Index a BTI Client Service 30 Award.

Čtěte také: Škoda Kodiaq získala ocenění Auto roku 2017

Přejít na diskusi