1 děsivé záběry z metra

VIDEO: Metro táhlo ženu po nástupišti až do tunelu, řidič v klidu svačil

, UVNITŘ VIDEO

Řidič římského metra čelí vyšetřování, poté co ho kamera zachytila, jak jí během řízení. Nevšiml si totiž toho, že jím řízená souprava vlekla ženu, která se zasekla ve dveřích při vystupování z vagónu. Nakonec ji zachránil až jiný cestující.

Video, které se začalo o víkendu šířit internetem, znepokojilo italskou veřejnost. Zachycuje ženu, která nastoupila do vagónu metra, ale svou cestu si na poslední chvíli rozmyslela, takže vystoupila. Zavírající dveře ji však zachytily a rozjíždějící metro ji táhlo po celé délce nástupiště. Řidič si ničeho nevšiml, protože nevěnoval dostatečnou pozornost situaci na platformě – zrovna totiž jedl.

 

Podle serveru Telegraph se žena zachránila tím, že se těsně před tunelem přitáhla co nejblíže k vagónu, aby jí začínající tunel neublížil. Pomoci se jí snažili jak lidé na peróně, tak cestující uvnitř vozu. Jednomu z nich se nakonec podařilo dveře otevřít a žena skončila v kolejišti. Podle BBC není zřejmé, jak hluboko byla žena v tunelu.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Řidič metra každopádně odjel až na další stanici, aniž by si incidentu povšiml. Teď čelí vyšetřování. Žena (43letá Běloruska) skončila s vážnými zraněními v nemocnici. Incident vyvolal velké diskuse o bezpečnosti římského metra.

Čtěte také:Leo Express najel do nárazníků na konci tratě. 15 lidí se zranilo

Děti na objednávku Posouvání hranic: Náhradní mateřství, výroba dětí na zakázku. Smíme všechno, co umíme?
Jsme poslední romantici Sochař a malíř Jaroslav Róna o židovských předcích, svých souputnících i dávných civilizacích
,

Hesla: , ,

Vážení diskutující, před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní či takové, které odporují obecné lidské slušnosti.