UVNITŘ VIDEO

VIDEO: Metro táhlo ženu po nástupišti až do tunelu, řidič v klidu svačil

,

děsivé záběry z metra

Témata: , ,

Řidič římského metra čelí vyšetřování, poté co ho kamera zachytila, jak jí během řízení. Nevšiml si totiž toho, že jím řízená souprava vlekla ženu, která se zasekla ve dveřích při vystupování z vagónu. Nakonec ji zachránil až jiný cestující.

Video, které se začalo o víkendu šířit internetem, znepokojilo italskou veřejnost. Zachycuje ženu, která nastoupila do vagónu metra, ale svou cestu si na poslední chvíli rozmyslela, takže vystoupila. Zavírající dveře ji však zachytily a rozjíždějící metro ji táhlo po celé délce nástupiště. Řidič si ničeho nevšiml, protože nevěnoval dostatečnou pozornost situaci na platformě – zrovna totiž jedl.

 

Podle serveru Telegraph se žena zachránila tím, že se těsně před tunelem přitáhla co nejblíže k vagónu, aby jí začínající tunel neublížil. Pomoci se jí snažili jak lidé na peróně, tak cestující uvnitř vozu. Jednomu z nich se nakonec podařilo dveře otevřít a žena skončila v kolejišti. Podle BBC není zřejmé, jak hluboko byla žena v tunelu.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Řidič metra každopádně odjel až na další stanici, aniž by si incidentu povšiml. Teď čelí vyšetřování. Žena (43letá Běloruska) skončila s vážnými zraněními v nemocnici. Incident vyvolal velké diskuse o bezpečnosti římského metra.

Čtěte také:Leo Express najel do nárazníků na konci tratě. 15 lidí se zranilo

Z nového čísla V kraji markýze Babiše. O triumfu ANO rozhodnou venkov a sídliště

Echo týdne: Pryč s hotovostí ● Téma: Evangelium podle Marka ● Komentář: Lidovci, zpátky na zem ● Komentář: Fraška v Trump Tower ● Fenomén: Mladí v pasti pesimismu a socialismu ● Svět: Úsvit Kurdistánu – splněný sen, nebo další noční můra? ● Analýza: Čeká Česko zářná lithiová budoucnost? ● Rozhovor s Ondřejem Zachem: Čekání na zlatou žílu ● Umění a kritika: Česká letní pohoda ● Recenze: Škoda, že ten film není horší ● Seriál: Náčelníkem v Arktidě ● Styl: Obecní dvůr ● Přeceňovaný a podceňovaný: Zrušení prasečáku v Letech vs. Masakr v Postoloprtech ● Technologie ● Aplikace ● Auto

Neštěstí nás zachránilo od katastrofy Známý francouzský filozof Alain Finkielkraut popisuje střet civilizací a ztrátu pocitu domova
Dobrý politik do zlých časů Hra o trůny pokračuje

Přejít na diskusi