Regulační poplatky za lékaře naše vláda nezavede, ubezpečuje Fiala

REGULAČNÍ POPLATKY

Regulační poplatky za lékaře naše vláda nezavede, ubezpečuje Fiala
Premiér Petr Fiala (ODS) prohlásil, že regulační poplatky za lékaře jeho vláda nezavede. Řekl to v nedělních Otázkách Václava Moravce. Foto: Úřad vlády ČR
1
Domov
Sdílet:

Premiér Petr Fiala (ODS) prohlásil, že regulační poplatky za lékaře jeho vláda nezavede. Řekl to v nedělních Otázkách Václava Moravce, kde také uvedl, že se nezúčastnil debaty ohledně zvýšení regulačních poplatků na pohotovosti a urgentním příjmu, a tudíž neví, zda by se zvyšovat měly.

Že vláda nezavede regulační poplatky, řekl Petr Fiala v reakci na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP09), podle kterého by bylo na místě zavést poplatky za urgentní příjem. „Pan ministr nemluvil obecně o regulačních poplatcích, bavil se pouze o regulačních poplatcích na pohotovosti a urgentním příjmu,“ řekl Fiala a dodal, že poplatek za pohotovost tu už je.

Při otázce, jestli chce zvýšit regulační poplatek za pohotovost a urgentní příjem, Petr Fiala řekl, že se neúčastnil „odborné debaty“ a že „není schopen teď říct, jestli je to na místě nebo ne“. Debatu ohledně regulačních poplatků ukončil s tím, že „regulační poplatky obecně“ vláda zavést nechce.

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články