Sparta si po 19 letech zahraje Ligu mistrů, Malmö porazila i doma

POSTUP DO LIGY MISTRU

Fotbalisté Sparty si po 19 letech zahrají hlavní fázi elitní Ligy mistrů. V domácí odvetě porazili Malmö 2:0 stejně jako minulou středu ve Švédsku. Foto: Shutterstock
1
Domov
Echo24
Sdílet:

Fotbalisté Sparty si po 19 letech zahrají hlavní fázi elitní Ligy mistrů. V domácí odvetě porazili Malmö 2:0 stejně jako minulou středu ve Švédsku.

V prvním poločase neproměnily oba týmy penaltu, v 80. minutě však třetí penaltu v zápase Lukáš Haraslín zužitkoval, krátce nato přidal pojistku po jeho přihrávce při debutu za Pražany střídající Albion Rrahmani. Za postup Letenští dostanou 18,62 milionu eur (téměř 466 milionů korun). Spartu může ve středu doplnit její městský rival Slavia, která však doma proti Lille bude dohánět ztrátu 0:2.