1 Zmizení sedmatřicetileté ženy

Maminka dvou dětí odešla na jógu. Od té doby není k nalezení

, NOVÉ

Témata: ,

Policisté pátrají po sedmatřicetileté Zuzaně Vizcardo Mravové z Prahy. Z domova odešla v neděli podvečer na hodinu jógy a od té doby o sobě nedala nikomu vědět. Doma má přitom dvě děti, z nichž jedno je miminko. Informoval o tom v pondělí policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Podle příbuzných netrpí žádnou nemocí, která by ji ohrožovala na životě. Orientuje se v čase a prostoru.

Žena odešla ze svého bydliště na Žižkově v neděli před 18.00. Šla na Národní třídu. U sebe nemá osobní doklady a ani mobilní telefon. Vysoká je asi 155 centimetrů, hubené postavy. Má blonďaté vlasy. Doma má žena dvě děti, včetně miminka.

„Kriminalisté třetího policejního obvodu provedli do této doby všechny možné a dostupné úkony k vypátrání pohřešované, avšak bezvýsledně,“ uvedl mluvčí. Lidé mohou jakékoliv informace o pohřešované ženě sdělit na linku 158.

Echo Komplet

2 999 Kč

Získejte to nejlepší za méně jak 40% ceny! Díky tomuto balíčku si užijete unikátní web bez reklam EchoPrime, denní komentáře Echo24 a Týdeník Echo jak v digitální, tak v tištěné podobě

Více info
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.