Co ženy na mužích nejvíce milují? Tohle je 10 věcí, kvůli kterým vám bude partnerka doslova ležet u nohou!

Co ženy na mužích nejvíce milují? Tohle je 10 věcí, kvůli kterým vám bude partnerka doslova ležet u nohou! 1
INZERCE

Komerční sdělení

Jak si získat srdce ženy a dosáhnout, aby byla jen vaše? Existuje několik ověřených tipů, které sice nemusí zabrat hned, ale dříve či později jim každá žena podlehne.

Myslíte si, že právě vy máte smůlu na ženy, které vás berou pouze jako dobrého kamaráda a nikdy z toho nebude nic víc? Stále hledáte a zkoušíte, ale nemůžete najít tu „pravou“? Snažíte se, děláte všechno, co uvidíte vaší vyvolené lásce na očích a ona stále nic?

Nuže, pokud chcete slyšet, že chyba není ve vás, asi máme pro vás špatnou zprávu: chyba je ve vás. Láska je totiž chemie a biologie současně, které jsou založeny na systému akce a reakce. Jaká bude vaše akce, taková bude reakce ženy, o kterou usilujete. Naštěstí existuje několik ověřených akcí, které téměř vždy vyvolají přirozenou reakci.

Tohle je 10 tipů na věci, z nichž ženy jdou téměř vždy „do kolen“. Vyzkoušejte je a úspěch se určitě dostaví:

Napsání zamilovaného listu

Pokud si myslíte, že romantika je dávno „out“, mýlíte se. Právě naopak, v dnešní době plné zpráv, mailů a esemesek je napsání obyčejného dopisu tak unikátní a zajímavé, že to připadá ženám mimořádně speciální.

Při napsání se klidně inspirujte verši některých známých básníků, zkuste citovat známé věty. Pokud dokážete list napsat vlastnoručně a psaným písmem, vyhráli jste. Ale pozor, určitě to nepřežeňte, abyste nadějnou dámu vašeho srdce nevyplašili.

Romantická procházka se psem

Ženy milují přírodu a ještě více milují muže, kteří jsou jakkoli s přírodou spříznění. Pokud vezmete vaši vyvolenou na romantickou procházku parkem nebo lesem, máte už napůl vyhráno. Samozřejmě, v přiměřeném počasí.

Druhá polovina úspěchu je ukázat ženě, že máte velké srdce otevřené dokořán. Venčit s ní společně psa je činnost, která nikdy nevyjde z módy a nikdy při ní nehrozí trapné ticho. Upozorňujeme však, že to musí být upřímné, určitě si žádného psa kvůli tomu nepůjčujte.

Uvaření dobrého jídla

Láska prochází žaludkem a platí to nejen tehdy, když žena vaří muži, ale zejména naopak. Ženy totiž pokládají podle mnohých průzkumů mužů, kteří vědí vařit, za neodolatelných a sexy. Má to praktické i méně praktické důvody.

Tím praktickým je, že vařit nemusí ony. Pro ně je to totiž nutná rutina, ale pokud to uděláte vy, je to neuvěřitelné dobrodružství. Tím méně praktickým je, že ženě to dává pocit, že muž se o ni ví postarat. Zkrátka, uděláte dojem a jde o opravdový zásah do černého.

Zahrání oblíbené romantické skladby

Hudba je podmanivá, působivá a okouzlující. U žen hraje na ty nejvíce citlivé struny, dokáže opravdové divy a roztaje zaručeně i tu největší ledovou královnu v okolí. No nemluvíme jen tak o ledajaké hudbě, mluvíme o hudbě přímo od vás.

Pokud máte jen trochu hudební nadání, využijte to. Klavírní nebo kytarové romantické skladby jsou přesně to, co funguje vždy a za každých okolností. Pokud po dobré večeři dokážete zahrát Bed of Roses od Bon Joviho, máte dveře do jejího srdce otevřené dokořán!

Svůdný tanec

Co patří k hudbě? Přece tanec! Absolutně ideální skloubení večera je, pokud dohrajete na kytaru či klavír vy, pustíte nějakou pomalou romantickou skladbu a seberete vaši partnerku za ruku do tance. Ploužáky zaberou opravdu vždy. Pokud si myslíte, že je to kýč, mýlíte se.

No na druhou stranu, můžete to zkusit i trochu vášnivější a ohnivější. Naučte se tango, to pravé argentinské, které rozproudí krev v žilách a dodá náboj každému jednomu pohybu. Být vášnivý a romantický zároveň, po takovém muži ženy touží!

Okouzlení vůní

Na okouzlení ženy je třeba zapojit všechny smysly. Chuť, zrak, sluch, to všechno je skvělé, ale stále tomu něco chybí. Něco biologické, živočišné, něco, čemu se nedá odolat, protože je to takové přirozené, jako lidstvo samo. Feromony!

Feromony jsou biologické chemické látky, které v přírodě slouží jako označení, návnada, informace. Dnes není problém koupit speciální feromonové parfémy pro muže, které aktivují u žen nejvíce přirozený pud a to sexuální. Využijte tyto možnosti, opravdu fungují.

Něžný i vášnivý polibek

Od slov a teorie se dostáváme k činům. O tom, zda bude muž dále úspěšný, rozhoduje první polibek. Je to možná trochu nefér a příliš přísné, ale je to tak. Pokud se leknete a pokazíte to, neexistuje už téměř nic, čím byste to mohli odčinit a v budoucnu opravit.

Jelikož jsou na světě dva typy žen, čili ty, které mají rády vášnivé polibky a ty, které mají rády romantické polibky, je riziko omylu 50:50. Dá se ale úspěšně snížit tím, že tyto dva spojíte dohromady. Začněte nejprve nesměle. Když uvidíte, že můžete zkusit vášnivější polibek, udělejte to. Hlavně: nepromeškejte příležitost, už se nikdy nemusí opakovat!

Předehra plná fantazie

Podařilo se vám vyvolenou dostat až do ložnice? Tak se předveďte! Bez ohledu na to, jak moc jste oba nažhavení, předehra má svůj smysl. Máte jacuzzi? Tak ho potom využijte a nechte chladit předem bublinky, aby byly připraveny!

Ovládáte umění dotyku? Tak dopřejte ženě masáž! Můžete začít jemným dotykem a potom ji z ničeho nic překvapit chladivým či horkým olejem. Nevynechejte ani intimní partie a můžete její tělo rozpálit tak, že na to nikdy v životě nezapomene.

Nečekané překvapení

To, co dokáže zabít úspěch v ložnici i přes jakkoli zajímavou předehru, je rutina a stereotyp. Abyste to nepokazili, musíte tak trochu opustit svou komfortní zónu a vyzkoušet i nové věci.

Jaké konkrétní? Například novou polohu, nečekaný dotek, zajímavý polibek, soustředění se na některou z erotogenních zón. Nebo erotickou hračku! Ano, přesně tak, některé jsou velmi decentní, elegantní a nečekaně účinné.

Nebojte se experimentovat, nebojte se připravit ženě nečekané překvapení. Milování musí přinést i nečekaný výbuch emocí a požitku. Ať se vám to chce nebo nechce věřit, použití erotické pomůcky v pravou chvíli je přesně to, co udělá milování dobrodružnou akcí!

Tajný tip na závěr: dopřejte jí to, po čem nejvíce ženy touží

Vy nevíte, co to je? Přece vášnivé milování až do úplného vyčerpání! Věřte nebo ne, nejen muži si vychutnávají živočišnou akci, zmocnění se, podmanění a podřízení se. Skoro každá jedna žena, ačkoli to před vámi nepřizná, miluje tyto pocity umocněny strhujícím vyvrcholením. Proč by byl jinak film 50 odstínů šedi takový populární?

Abyste však měli jistotu, že v rozhodující chvíli nezklamete, měli byste se pojistit. Žádný strach, nemáme na mysli zázračnou modrou pilulku, tu konec konců s velkou určitostí ani nepotřebujete. Proč však nezkusit něco „light“, něco přírodní, ale zároveň něco, co vám zvýší sebejistotu a sebevědomí?

Pokud můžeme, doporučujeme sáhnout po poměrně horké novince na našem trhu, tabletách značky eJoy®. Ty jsou založeny na přirozeném zvýšení sexuální energie, ale i výkonu a zejména výdrže pomocí rostlinných extraktů. Přípravek najdete na stránce eJoyTablety.cz.

Najdete zde extrakty a výtažky trojice nejsilnějších přírodních afrodiziak světa, konkrétně:

  • extrakt Tribulus Terrestris

  • výtěžek Maca

  • výtažek Saw Palmetto

Přípravek je schválen příslušnými úřady pro prodej v České republice, na jeho koupi navíc nepotřebujete žádný lékařský předpis. Nemusíte se bát ani o vedlejší účinky, díky přírodnímu složení nic takového nehrozí. Užívání je možné jednorázově přímo před sexuálním aktem, ale i dlouhodobě a pravidelně každý den.

V každém případě, nezapomeňte na to nejdůležitější: ať už s „pojistkou“ nebo bez ní, nikdy nezklamte ženu při milování rutinou. Zapojte svou fantazii, inspirujte se například Kamasutra, připravte něco nečekané a překvapivé. Nudit se s mužem v posteli, to nezachrání žádné gentlemanské gesta, chutná večeře a ani feromonové parfémy!