1 INCIDENT NA LETIŠTI

Provoz na letišti narušila žena, která prošla bez kontroly do bezpečnostní zóny

NOVÉ

Témata: , ,

Provoz na mnichovském letišti narušila žena, která pronikla do bezpečnostní zóny terminálu 2, aniž prošla kontrolou. Terminál byl dočasně vyklizen, po ženě se stále pátrá.

Incident si vyžádal zrušení zhruba 200 letů v době, kdy v Bavorsku začínají letní prázdniny a mnoho lidí vyjíždí za rekreací do zahraničí.

Terminál byl kvůli incidentu od 06:47 do 11:44 SELČ uzavřen. Lety byly podle provozovatele letiště Flughafen München obnoveny kolem 14:00 SELČ, uvedla agentura Reuters. Podrobnější informace o incidentu zatím nejsou k dispozici.

Mnichovské letiště je druhé největší v Německu. V loňském roce odbavilo rekordních 44,6 milionu cestujících.


Čtěte dále: VIDEO: Vyprahlá Evropa. Satelitní snímky odhalily, jak vedra vysušují kontinent

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.