1 sexuální NAPADENÍ

Skupina cizinců v Pforzheimu sexuálně obtěžovala německé dívky

, NOVÉ

Témata: , , , , , ,

Skupina mužů v Pforzheimu v německé spolkové zemi Bádensko-Würtembersko o víkendu sexuálně napadla dvě mladé dívky. Podle policie byli útočníci původem z Íránu, Sýrie a Afghánistánu.

Při incidentu, který se odehrál v pátek v noci, přistoupila šestice podezřelých ke dvěma dívkám ve věku 17 a 18 let, obstoupila je a 14letý útočník se pokusil jedné z dívek dotknout intimních partiích těla. Když se pokusily utéct, muži jim opakovaně zastupovali cestu a uráželi je. Jeden kolemjdoucí se pokusil dívkám pomoct, byl ale útočníky sám napaden.

Přivolaným policistům se agresory podařilo dopadnout. Kromě 14letého Íránce tvořili skupinu muži ve věku 19 až 31 let s původem v Sýrii a Afghánistánu. Policie hledá svědky incidentu.


Čtěte dále: VIDEO: Policista dal zadrženému studentovi facku. Nyní dostal podmínku

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.