Luxus na okraji Prahy. GARTAL představuje Tuchoměřické zahrady

Nová výstavba

Luxus na okraji Prahy. GARTAL představuje Tuchoměřické zahrady 3
Ekonomika
Sdílet:

Česká developerská společnost GARTAL, s několikaletou tradicí, stojící za mnoha úspěšnými projekty, přichází s další lukrativní výstavbou v podobě projektu Tuchoměřické zahrady. Ty nabídnou svým rezidentům exkluzivní bydlení v obci Tuchoměřice, která je v dojezdové vzdálenosti do Prahy. Obec leží na západním cípu hlavního města a nabízí tak výbornou dopravní infrastrukturu nejen do samotného centra, ale také například na letiště Václava Havla.

Developerská společnost specializující se především na rezidenční výstavbu poskytuje svým klientům luxusní bydlení v lukrativních lokalitách v samotném srdci Prahy, nebo jeho blízkém okolí. Svoji činnost započala již v roce 2002, ovšem průlomovým rokem se stal rok 2007, kdy GARTAL odstartoval svoji činnost na trhu s nemovitostmi. Od počátku svého působení bylo úspěšně realizováno již deset projektů, které si získaly velkou oblibu mezi rezidenty. V současné chvíli je v procesní fázi dalších devět staveb, mezi které se řadí i rekonstrukce známé historické budovy v ulici Tyršova na Praze 2 nebo Rezidence Hloubětín, která bude zajišťovat vysokou životní úroveň bydlení.

Všechny projekty GARTALU se řídí stejnou základní myšlenkou, kterou je budování dlouhodobých hodnot. Důraz je kladen především na kvalitu provedených prací a individuální přístup ke klientovi, mezi které patří nejenom kupující či nájemci jednotek, ale také investoři a investiční skupiny.

Připravovaný developerský projekt Tuchoměřické zahrady bude nabízet svým rezidentům luxusní bydlení na okraji Prahy. Výstavba bude zahrnovat celkem tři bytové domy poskytující celkem 75 bytových jednotek o dispozičním řešením 1 + kk až 4 + kk. Výstavba areálu začne tento rok a své první obyvatele uvítá v roce 2021.   

Pro projekt Tuchoměřické zahrady poptává společnost GARTAL Holding a.s. financování prostřednictvím investiční platformy Fundlift.

Sdílet:

Hlavní zprávy