1

TOP 09 a STAN: jak to vlastně s Prahou myslí?

POLITICKÁ ARÉNA

Témata: , ,

Spojme síly pro Prahu, řekly si včera STAN a TOP 09.

Ale předpokládám, že někde dole je malým písmem připsáno: „Ale až od podzimu.”

A to opravdu nechci být škodolibý.

Protože dneska v Praze STAN vesele vládne s ANO, ČSSD a Zelenými jen to sviští, sedí v radě Adriany Krnáčové a společně decimují svou nečinností hlavní město.

A zastupitelé TOP 09 za to na nich oprávněně nenechají nit suchou a několikrát se spolu s námi z ODS celou tu partu pokusili odvolat.

Třeba v tomhle článku kolega Nouza (TOP 09) mluví o kolegyni Plamínkové (STAN). Ve smyslu, že připravila Prahu o 360 mega.

A Jana Plamínková kontruje, že Jiří Nouza na postu náměstka pro infrastrukturu nic neudělal.

Tady v tiskové zprávě zase Václav Novotný a celý klub TOP 09 podle mne oprávněně kritizují STAN a radní Plamínkovou za to, že sabotuje výstavbu Pražského okruhu.

Je dobře, že na podzim si padnou do náručí a spojí své síly ve prospěch Pražanů.

Jen zatím nevím, jak to vlastně hodlají dělat.

A opakuji. Opravdu nechci být škodolibý.

Praha si poslední čtyři roky vytrpěla dost.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.