1 Požár v Praze

Při požáru bytu na pražských Vinohradech zemřela žena. Další tři lidé jsou zranění

, NOVÉ

Témata: , ,

Při požáru bytu v pondělí v podvečer v Lucemburské ulici v Praze zemřela žena. Další tři lidé skončili v nemocnici. Požár je zlikvidovaný, na místě je policejní vyšetřovatel. Na místě zasahovaly dvě požární jednotky, řekl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Hasiči vyjeli na místo před šestou večerní a oheň zlikvidovali do několika minut. Na místě ovšem našli jednu mrtvou ženu. „Evakuováno bylo dalších 10 lidí, tři osoby včetně jednoho dítěte skončily v nemocnici,“ uvedl redakci Echo24 Kavka.

Další byty požárem nebyly zasaženy. Požár údajně vznikl na vybavení bytu v přízemí domu, přesnými příčinami se zabývá policie i hasiči. 

Na Štědrý den hořelo také brzy ráno na Černém Mostě v ulici Doležalova. Celkem osm lidí skončilo v rukou záchranné služby, protože se nadýchali kouře, z budovy bylo evakuováno 14 obyvatel. 

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Horníci se do části dolu ČSM vrátí už 27. prosince

Nebyl to vždycky med. Rodinná firma z Potštejna vsadila na včely

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.