1 Chlkadnokrevně

„Královna Snapchatu“ jde na 14 let do vězení. Natáčela umírajícího přítele, ubodal ho její milenec

, NOVÉ

Témata: , , ,

Kruté a odporné. Jednadvacetiletá Fatima Khanová využila aplikaci Snapchat, aby natočila video, kde leží její přítel v kaluži krve. Během vyšetřování se ukázalo, že ho pobodal milenec Khanové. Londýnský soud ji poslal na čtrnáct let do vězení, informuje The Independent.

Fatima Khanová byla se svým osmnáctiletým přítelem Khalidem Safim, oba původem z Afghánistánu, dva roky. Safi utrpěl řadu bodných ran v Actonu v západním Londýně 1. prosince roku 2016, prohlásil městský soud v Londýně Old Baley.

V děsivou chvíli, kdy ležel pobodaný Khalid Safi ve vlastní krvi, ho Fatima Khanová natáčela na Snapchat. „Takhle to dopadá, když se mnou vyjebeš,“ zní popisek k videu. „Je těžké pochopit, jak by někdo mohl jednat tak chladným a odporným způsobem,“ komentoval soud skutečnost, že Khanová v kritické chvíli, kdy se zraněnému kolemjdoucí snažili pomoct, dala přednost sociálním sítím.

Navíc měla podle serveru The Independent Khanová přesvědčit svého milence Raza Khana, aby jejího přítele zranil. Když byla Khanová se Safim v kavárně Costa Coffee, přišel přímo k nim Khan s nožem. „Pan Safi zemřel, když dostal několik ran do hrudi, jedna mu zasáhla srdce,“ řekla u soudu prokurátorka Kate Bexová. Dodala, že tito dva mladíci o Fatimu Khanovou „bojovali“ už před několika lety, tehdy byl Safi pouze zraněný.  

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Rafinovaná vražda: lékař dostal doživotí za otrávení manželky a dcery plynem

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.