Afghánec jí na Silvestra osahával zadek, rázná Švýcarka mu zlomila nos

afghánský násilník

Afghánec jí na Silvestra osahával zadek, rázná Švýcarka mu zlomila nosNOVÉ
Krátké zprávy

Echo24

Rázně a odvážně se při oslavách příchodu nového roku v centru Vídně zachovala Švýcarka, které sahal na zadek mladý Afghánec. Bez okolků mu vrazila jednu pěstí, čímž mu způsobila zlomeninu nosu. Dvacetiletý migrant přitom sexuálně obtěžoval nejen tuto jedenadvacetiletou Švýcarsku z Ženevského kantonu, ale sahal na zadnice i dalším ženám, informují rakouská a švýcarská média (oe24) .

Ke zpacifikování drzého migranta došlo zhruba v půl druhé ráno na náměstí Rathausplatz. Sexuálního agresora, který po utržené ráně krvácel, převezla záchranka k ošetření do nemocnice, přičemž byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Úřední dohru bude mít ale celý incident také pro odvážnou Švýcarku, na níž bylo naopak podáno trestní oznámení kvůli podezření z ublížení na zdraví. Mladá žena nicméně ve středu odletěla domů do alpské republiky.

Osahávání žen Agháncem o silvestrovské noci potvrdili svědci, sdělil ve středu vídenský policejní mluvčí Harald Sörös. Podle police zřejmě obtěžovaná žena jednala reflexivně a obratem udeřila. Podle právníků oslovených rakouskými médii hrozí ženě v nejhorším případě peněžitý trest.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.