1 Hillary Clintonová v Indii

VIDEO: Hillary Clintonová v Indii nezvládla cestu ze schodů, dvakrát upadla

, NOVÉ

Témata:

Bývalá první dáma USA a prezidentská kandidátka z roku 2016 Hillary Clintonová navštívila indické město Mandu, kde představuje svou novou knihu, v níž popisuje důvody své prohry v prezidentských volbách. Během pondělního programu ji potkala nepříjemná událost – dvakrát za sebou uklouzla na schodech. Do podobných problémů se dostala i před prezidentskými volbami, když video s její indispozicí oběhlo celý svět a mohlo přispět k jejímu neúspěchu. Informaci přinesly britské zpravodajské servery.

Kamery Clintonovou zachytily ve chvíli, kdy společně se svými spolupracovníky vycházela z paláce Jahaz Mahal v historickém městě Mandu. Po několika krocích po starých kamenných schodech však ztratila rovnováhu a uklouzla. Jeden z asistentů na situaci ihned zareagoval a nabídl Clintonové pomoc. Incident se za malou chvíli zopakoval ještě jednou. Clintonová si proto sundala boty a za pomoci dvou mužů schody opatrně sešla. Podívejte se na video:

Podobná situace mohla ovlivnit volby

V poslední době jde již o několikátý podobný incident. V roce 2016 ji zastihla nevolnost na pietní akci k výročí teroristického útoku v New Yorku v roce 2001. Clintonová tehdy akci předčasně opustila a po nějakou dobu nebylo jasné, co za jejími problémy stojí. Toho využil její konkurent v prezidentské volbě. V televizní debatě uvedl, že jemu se, vzhledem k jeho dobrému zdravotnímu stavu, nic podobného stát nemůže.

Další problémy Clintonovou potkaly před pěti měsíci, kdy se zranila v hotelovém pokoji v Londýně.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.