1 Střelba v Kalifornii

Při střelbě v bowlingovém centru v Kalifornii zahynuli tři lidé, další jsou zraněni

, NOVÉ

Témata: , , , ,

Tři mrtvé a čtyři zraněné si vyžádala noční střelba v bowlingovém centru v jihokalifornském městě Torrance nedaleko Los Angeles. Oznámila to podle agentury AP policie.

Incidentu, který se odehrál v noci na dnešek místního času (dopoledne SEČ), podle svědků předcházela rvačka. Jesus Perez, který byl střelbě přítomen, řekl portálu MSN, že se s ostatními utíkal schovat do baru. Zhruba 15 minut po střelbě vyvedla návštěvníky střediska z areálu ostraha.

Perez uvedl, že slyšel o dvou postřelených. Policie později ale uvedla, že zabiti byli tři muži a další čtyři zraněni. Dva ze zraněných byli převezeni do nemocnice, jejich stav ale znám není, zbývající dva pak ošetření vyhledali sami.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Po střelbě v Denveru a Chicagu zemřelo nejméně pět lidí

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.