1

ODS takto sestavenou menšinovou vládu podpořit nemůže

Témata: , ,

Tak je to tu, máme 1. vládu, která nemá ani náznakem jasnou podporu, takže nikdo neví, jak dlouho přežije a tím vytváří nestabilitu.

Vládu která je od počátku konstruovaná jako menšinová, přestože existuje spousta variant většinové a tím vytváří domněnky.

Vládu která pracuje na programových prioritách, které nikdo nezná, a o kterých nikdo neví, s kým a za jakou cenu budou prosazovány, a tím vytváří obavy.

Vládu která má premiéra, který má na krku podezření z dotačního podvodu, ale očistit se svým vydáním nechce, a tím vytváří nejistotu a zranitelnost.

Vládu která má od počátku podivnou bezmeznou důvěru prezidenta, i kdyby sama důvěru nezískala, a tím pouze vytváří podporu stávajícímu prezidentovi

Kdyby nás nečekaly prezidentské volby a hlasování o vydaní pana Babiše, myslela bych si, že celý tento proces je pouze selháním špatného „manažerského“ řízení nového premiéra. Takto to vypadá, že se pouze čeká na druhý pokus.

A to je opravdu málo! ODS takto zdánlivě chaoticky sestavenou menšinovou vládu podpořit nemůže.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.