1 Setkání hokejových hvězd

Jágr, Hašek a zlatá parta z Nagana slavili 20. výročí. Podívejte se

UVNITŘ VIDEO

Témata:

Od slavného vítězství nad ruským týmem už uplynulo 20 let. Jágr, Hašek, Hnilička, Straka a další hvězdy z Nagana oslavily výročí historického okamžiku českého hokeje odpoledním setkáním v pražské Galerii Harfa, jehož součástí byla i autogramiáda.

Účast avizovali brankáři Dominik Hašek a Milan Hnilička, obránci František Kučera, Libor Procházka, Jiří Šlégr, Richard Šmehlík a Jaroslav Špaček a také útočníci Josef Beránek, Jan Čaloun, Jiří Dopita, Robert Lang, David Moravec, Pavel Patera, Martin Procházka, Robert Reichel, Martin Ručinský a Martin Straka.

Setkání po dvaceti letech se nakonec nezúčastnilo šest hráčů, Chyběli Roman Čechmánek, Petr Svoboda, Roman Hamrlík, Jan Čaloun, Milan Hejduk a Vladimír Růžička. Jaromír Jágr dorazil, ale až po jeho oficiálním ukončení.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Z nového čísla Proč právě Černobyl? Seriál, který vyvrací módní poučky o „kulturní apropriaci“

Echo týdne: Fotbalista, privatizace a Scruton ● Komentář: Žádný audit neroste do nebe ● Svět: Rakouská zabijačka ● Fenomén: Když nemůžete věřit vlastním očím ● V bublině: Letenky zdarma? Nikdy, nenávistnice

 

Vyrůstá v Bronxu Trump v sukních? Co hlásá Alexandria Ocasiová-Cortezová
Z každé lampy čtyři zásuvky na auta Primátor Prahy Zdeněk Hřib hájí utajená hlasování rady

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.