1 Rekordní výhry

Zázračný týden. V USA padl další obří jackpot

NOVÉ

Témata: ,

Dva neznámí šťastlivci ve Spojených státech vyhráli zhruba 750 milionů dolarů (asi 16,9 miliardy korun). Jackpot padl v sobotu v noci ve hře Powerball. Podle agentury AP jde o čtvrtou nejvyšší výhru, která v historii USA padla.

Jeden z vítězných losů bylo prodán ve státě Iowa, druhý pak v obchodě West Harlem Deli ve městě New York.

Jackpot padl jen čtyři dny poté, co v loterii Mega Million neznámý vítěz vyhrál 1,537 miliardy dolarů (asi 34,7 miliardy korun). Vítězný los byl prodán v Jižní Karolíně a jde o druhou nejvyšší výhru v historii loterie.

Powerball se hraje ve 44 amerických státech, ve Washingtonu, na amerických Panenských ostrovech a Portoriku a podle agentury AP jsou šance na výhru v této loterii jedna ku 292,2 milionu. Šance vyhrát v loterii Mega Millions jsou jedna ku 302,5 milionu.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.