1 Úmrtí sportovce

Mladého fotbalistu zasáhl při zápase blesk. Po dvou měsících v kómatu zemřel

, NOVÉ

Témata: , , ,

Po dvou měsících v kómatu zemřel fotbalista Luyande Ntshangase. Teprve 21letému sportovci z Jižní Afriky kóma přivodil zásah blesku přímo během fotbalového utkání. Informoval o tom deník The Independent.

Útočníka týmu Maritzburg United zasáhl blesk během přátelského zápasu na začátku března. Kromě něj byli zasaženi ještě dva hráči, kteří vyvázli s lehkým zraněným. Ntshangaseho však zasáhl blesk přímo do hrudníku, čímž mu způsobil popáleniny. 

„Jsme velice smutní ze ztráty Luyandeho, byl to skvělý mladý hráč s enormním potenciálem,“ uvedl předseda klubu Farook Kadodia.

Jedná se o již třetí úmrtí hráče z týmu Maritzburg United v posledních třech letech. V roce 2016 totiž zemřel záložník Mondli Cele a o rok později další středopolař Mlondi Dlamini. Oběma se staly osudné autonehody. 

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Bývalý sparťanský fotbalista Pergl spáchal sebevraždu

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.