1 NÁZOR ČTENÁŘE

Měly si je lépe hlídat?

Reaguji na váš článek „Měli jste si je líp hlídat“. Oceňuji, že se autorka L.Sulovská vyhnula hysterickému označování všech přítomných slovem rasista, jak to učinili mnozí další komentátoři. Přesto s ní nemohu souhlasit. Je mi 70 let a vyrůstala jsem ve Strašnicích. Takže jsem zažila v dětství svobodu, o které autorka článku mluví. Rodiče nás opravdu nechávali s klidem běhat venku, ale na přírodním koupališti nás hlídali, i když už jsme uměli trochu plavat. Takže opravdu měly vietnamské matky povinnost (dokonce zákonnou) své děti hlídat, stejně tak jako kterýkoli český rodič.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.