A je to tady. V Británii startuje první seznamovací show jen pro bisexuály

nezvyklá seznamka

A je to tady. V Británii startuje první seznamovací show jen pro bisexuályNOVÉ
Účastníci reality show The Bi Life Foto:

Foto: Reprofoto TV E!

1
Svět

pk Echo24

První televizní seznamka, kde nehraje roli pohlaví. To slibuje pořad, který ve čtvrtek vysílá britská stanice TV E! Devět soutěžících, kteří se otevřeně hlásí k bisexuální orientace, bude pod dohledem kamer i televizních diváků hledat svého životního partnera. Podle tvůrců má pořad nazvaný The Bi Life nejen pomoci konkrétním účastníkům, ale i přispět ke zboření některých stereotypů o LGBT komunitě, informuje britské Metro.

Televizní seznamka bude podobná dříve známým televizním pořadům typu Big Brother či v Česku populárních Vyvolených. Vybraní účastníci budou po 10 týdnů žít ve vile ve španělském hlavním městě Barceloně, diváci tak budou sledovat i jejich vzájemné vztahy. Ty však podle tvůrců pořadu nebudou nejdůležitější. Účastníci se v rámci pořadu budou seznamovat s potencionálními partnery mimo vilu. Soutěžící tak nebudou soupeřit mezi sebou, jejich cílem má být především nalezení partnera.

Oproti jiným pořadům nabízejícím seznámení navíc v The Bi Life nehraje roli to, zda se účastník sejde s mužem či ženou. „Skuteční lidé budou mít skutečné schůzky, a to s lidmi různých genderů,“ řekla britskému deníku Metro moderátorka Shane Jenek, která se sama proslavila účinkováním v britské mutaci televizní soutěze Big Brother.

„Většina z těch lidí nikdy nepotkala tolik bisexuálních lidí, takže díky pořadu najdou i potřebnou podporu,“ říká Shane Jenek. „Když jde jeden z nich půjde na schůzku, ostatní jej budou sledovat, což může být zábavné,“ přibližuje moderátorka princip pořadu.

Our singletons are about to jump into the dating pool!👙💦#TheBiLife starts 9pm Thursday on @EOnlineUK. pic.twitter.com/yhb89DYfP6

Kromě sledování schůzek, které přirovnávají ke sportovním kláním, tvůrci slibují i další zábavu. „Připravili jsme spoustu aktivit, například maškarní ples nebo nebo party u bazénu, kam bylo pozváno mnoho lidí z Velké Británie i místních z Barcelony,“ lákají tvůrci ke sledování pořadu.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Trump nařídil zastavit karavanu nebožáků mířící k USA. Prý se do ní přimíchali i zločinci a lidé z Arábie

V Londýně statisíce lidí žádaly druhé referendum o brexitu: Mayová ho odmítá