1 Úspěšná kniha

Memoáry Obamové trhají v USA rekordy, autorka míří do Evropy

NOVÉ

Témata:

Autobiografie bývalé americké první dámy Michelle Obamové má na americkém trhu mimořádný úspěch a řadí se k nejprodávanějším titulům memoárové literatury. Napsala to dnes agentura AP. Kniha nazvaná Becoming vyšla před čtyřmi týdny a prodej už překročil tři miliony exemplářů.

Bývalá první dáma v knize vypráví o svém životě, včetně seznámení s budoucím manželem Barackem Obamou. Otevřeně zde však i komentuje počínání nástupce svého muže v Bílém domě Donalda Trumpa a svoji reakci na jeho zvolení.

Autorka se vydala na propagační cestu po Spojených státech, kterou vzhledem k mimořádnému úspěchu svého díla příští rok prodlouží až do Evropy, uvádí AP. V roce 2019 plánuje jednadvacet setkání se čtenáři, šest z nich má být na starém kontinentu. Za sebou má už akce v New Yorku nebo Chicagu, poslední je naplánována na polovinu května do Nashvillu ve státě Tennessee.

Podle itineráře zveřejněného v americkém tisku přijede Obamová do Evropy v dubnu a představí se v Kodani, Stockholmu, Oslu, Londýně, Paříži a Amsterdamu.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.