1 Úspěšná kniha

Memoáry Obamové trhají v USA rekordy, autorka míří do Evropy

NOVÉ

Témata:

Autobiografie bývalé americké první dámy Michelle Obamové má na americkém trhu mimořádný úspěch a řadí se k nejprodávanějším titulům memoárové literatury. Napsala to dnes agentura AP. Kniha nazvaná Becoming vyšla před čtyřmi týdny a prodej už překročil tři miliony exemplářů.

Bývalá první dáma v knize vypráví o svém životě, včetně seznámení s budoucím manželem Barackem Obamou. Otevřeně zde však i komentuje počínání nástupce svého muže v Bílém domě Donalda Trumpa a svoji reakci na jeho zvolení.

Autorka se vydala na propagační cestu po Spojených státech, kterou vzhledem k mimořádnému úspěchu svého díla příští rok prodlouží až do Evropy, uvádí AP. V roce 2019 plánuje jednadvacet setkání se čtenáři, šest z nich má být na starém kontinentu. Za sebou má už akce v New Yorku nebo Chicagu, poslední je naplánována na polovinu května do Nashvillu ve státě Tennessee.

Podle itineráře zveřejněného v americkém tisku přijede Obamová do Evropy v dubnu a představí se v Kodani, Stockholmu, Oslu, Londýně, Paříži a Amsterdamu.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.