1 Pád na červený koberec

Putin si zahrál hokej s hvězdami NHL, vstřelil nejméně osm gólů. Děkovačku pak neustál

, NOVÉ

Témata: , ,

Ruský prezident Vladimir Putin (66) si v pátek zahrál v Soči hokej s bývalými hvězdami NHL. Soupeři nastřílel před diváky mnoho gólů. Zatímco podle agentur to bylo osm, Kreml napsal, že prezident vstřelil deset gólů. Na závěr si Vladimir Putin během zdravice s fanoušky nevšiml červeného koberce u boxu časoměřičů, vjel na něj bruslemi a prudce spadl přímo na obličej. Posléze se zvedl a pokračoval ve zdravení fanoušků.

Prezidentův tým, za nějž hrál například i ministr obrany Sergej Šojgu a vstřelil hattrick (3+0), vyhrál 14:7. Sám prezident měl vstřelit minimálně osm gólů, podle vyjádření Kremlu to mělo být deset. Po boku měl Vladimir Putin i někdejší známé hvězdy z NHL – například Vjačeslava Fetisova či Pavla Bureho. V týmu jeho soupeře pak působili amatéři – například jeho kamarádi z dětství či významní ruští oligarchové.

Po vyhraném zápase si „hráč“ s číslem 11 a prezident v jedné osobě užíval ještě děkovačku s fanoušky. Během ní však upadl, když neúmyslně najel bruslemi na červený koberec a prudce spadl na obličej. Posléze se však hlava státu zvedla a pokračovala bez jakékoliv prodlevy bez náznaků emocí ve zdravici s občany.

Čtěte také: Drama ve vzduchu. Letadlu u Příbrami se rozbilo kolo, přistání však posádka zvládla

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.