1 Vliv hokeje na prostituci

Průzkum: Když hrají Češi hokej, zájem o sexuální služby padá

Nové

Témata: ,

Vliv hokejového mistrovství světa má možná trochu překvapivě vliv i na sexbyznys. Vyplývá to z průzkumu serveru sex.cz, který se pracovnic v tomto byznysu ptal, jaký má hokejové klání dopad na jejich zakázky.

V dobách zápasů s Českem klesá poptávka po sexuálních službách od 30 do 50 procent.  Průzkumu se podle serveru sex.cz, který je je platformou pro inzerci erotických podniků a služeb, zúčastnilo 562 respondentek.

Zájem o sexuální služby navíc klesá s blížícím se finále. Naopak stálí zákazníci, kteří nemají o hokej zájem, mají díky mistrovství k dispozici širší nabídku volných pracovnic.

V prostituci jsou tyto trendy známé. Zatímco největší poptávka bývá v pondělí, den po státním svátku či volnu, o letních prázdninách nebo v období před Vánoci, existují i slabší období. Jedním z nich je i právě probíhající mistrovství světa v hokeji.

„Je to jako každý rok během nějaké sportovní události, která prokazatelně snižuje libido mužů. Ti raději s napětím sledují hokej v televizi. Čím blíže je finále, tím menší je poptávka. Naopak den po skončení mistrovství nebo po vyřazení našeho týmu poptávka raketově vyroste,” uvedl Andrej Anastasov z portálu sex.cz.

„Naopak uživatelé, kteří neholdují hokeji, mají v těchto dnech mnohem širší nabídku volných dívek,” dodal Anastasov. 

O postup do semifinále hraje český tým dnes večer s Německem.

Dále čtěte: Do bordelu s morálkou nelez. Má smysl legalizovat prostituci?

 


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.