Průzkum: Když hrají Češi hokej, zájem o sexuální služby padá

Vliv hokeje na prostituci

Průzkum: Když hrají Češi hokej, zájem o sexuální služby padáNové
Domov

Vliv hokejového mistrovství světa má možná trochu překvapivě vliv i na sexbyznys. Vyplývá to z průzkumu serveru sex.cz, který se pracovnic v tomto byznysu ptal, jaký má hokejové klání dopad na jejich zakázky.

V dobách zápasů s Českem klesá poptávka po sexuálních službách od 30 do 50 procent.  Průzkumu se podle serveru sex.cz, který je je platformou pro inzerci erotických podniků a služeb, zúčastnilo 562 respondentek.

Zájem o sexuální služby navíc klesá s blížícím se finále. Naopak stálí zákazníci, kteří nemají o hokej zájem, mají díky mistrovství k dispozici širší nabídku volných pracovnic.

V prostituci jsou tyto trendy známé. Zatímco největší poptávka bývá v pondělí, den po státním svátku či volnu, o letních prázdninách nebo v období před Vánoci, existují i slabší období. Jedním z nich je i právě probíhající mistrovství světa v hokeji.

„Je to jako každý rok během nějaké sportovní události, která prokazatelně snižuje libido mužů. Ti raději s napětím sledují hokej v televizi. Čím blíže je finále, tím menší je poptávka. Naopak den po skončení mistrovství nebo po vyřazení našeho týmu poptávka raketově vyroste,” uvedl Andrej Anastasov z portálu sex.cz.

„Naopak uživatelé, kteří neholdují hokeji, mají v těchto dnech mnohem širší nabídku volných dívek,” dodal Anastasov. 

O postup do semifinále hraje český tým dnes večer s Německem.

Dále čtěte: Do bordelu s morálkou nelez. Má smysl legalizovat prostituci?