1 Vraždy v Německu

Tajemné vraždy v Pasově. Tři lidé byli zabiti šípy z kuše. Další těla se našla v Dolním Sasku

, Nové

Témata: , ,

Při vyšetřování smrti tří lidí, jejichž těla se v sobotu našla v jednom z penzionů v bavorském Pasově, objevila policie na západě Německa další dva mrtvé. V tělech dvou žen a jednoho muže v Pasově se našly šípy z kuše, pravděpodobnou příčinu smrti dvou žen nalezených v Dolním Sasku policie podle agentury DPA nesdělila. Uvedla pouze, že se těla našla v bytě jedné z pasovských mrtvých.

Smrt tří lidí nalezených v sobotu v pasovském penzionu vyvolala v Německu značnou pozornost. Jaké drama se v pokoji odehrálo, policie zatím netuší. V tělech všech tří obětí byly zabodnuty šípy. V těle muže a starší ženy, kteří leželi v posteli a drželi se za ruce, jich bylo několik. Nejmladší žena ležela bezvládně na zemi a měla v těle zabodnutý jeden šíp.

V pokoji se našly i tři kuše. Německá média o víkendu spekulovala, že se některé z pasovských obětí mohly střelit vzájemně. Policie se zatím nedomnívá, že byl na místě činu ještě někdo další.

Už o víkendu policie informovala, že muž a starší žena z pasovského penzionu pocházejí z Porýní-Falce a třicetiletá žena z Dolního Saska. Právě v jejím bytě v této spolkové zemi na severozápadě Německa se nyní našly další dvě mrtvé ženy. Příčinu jejich smrti policisté nesdělili.

Mluvčí německého střeleckého svazu ve Wiesbadenu už o víkendu uvedl, že kuše si lze v Německu volně opatřit od 18 let.

Čtěte také: Muži, kteří měli zastřelit novináře Kuciaka a jeho snoubenku, byli obviněni z další vraždy

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Echo Komplet

2 999 Kč

Získejte to nejlepší za méně jak 40% ceny! Díky tomuto balíčku si užijete unikátní web bez reklam EchoPrime, denní komentáře Echo24 a Týdeník Echo jak v digitální, tak v tištěné podobě

Více info
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.