1 pád charterového letadla

VIDEO: Indické vládní letadlo havarovalo v hustě osídlené oblasti. Zemřelo pět lidí

, NOVÉ

Témata: , ,

Pět osob zahynulo podle prvních informací při pádu charterového letadla, které se zřítilo v rušné části indické finanční metropole Bombaje. S odvoláním na místní policii o tom informovala agentura AP.

Podle informací serveru BBC se jedná o malé vládní letadlo indického severního státu Uttarpradéš, které havarovalo v okamžiku, kdy klesalo na přistání, a spadlo nedaleko rozestavěné vícepatrové budovy.„Pět lidí podlehlo svým zraněním. Mezi nimi pilot, tři cestující a jeden chodec,“ uvedla tamější policejní mluvčí pro agenturu AP.

Indická televizní stanice Today uvedla, že o život přišli tři cestující, pilot a jedna osoba na zemi. Televizní záběry ukázaly hořící trosky, u nichž zasahovali policisté a hasiči.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Indie má strach o Tádž Mahal. Bělostný mramor se barví do hnědozelena

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.