1 pád charterového letadla

VIDEO: Indické vládní letadlo havarovalo v hustě osídlené oblasti. Zemřelo pět lidí

, NOVÉ

Témata: , ,

Pět osob zahynulo podle prvních informací při pádu charterového letadla, které se zřítilo v rušné části indické finanční metropole Bombaje. S odvoláním na místní policii o tom informovala agentura AP.

Podle informací serveru BBC se jedná o malé vládní letadlo indického severního státu Uttarpradéš, které havarovalo v okamžiku, kdy klesalo na přistání, a spadlo nedaleko rozestavěné vícepatrové budovy.„Pět lidí podlehlo svým zraněním. Mezi nimi pilot, tři cestující a jeden chodec,“ uvedla tamější policejní mluvčí pro agenturu AP.

Indická televizní stanice Today uvedla, že o život přišli tři cestující, pilot a jedna osoba na zemi. Televizní záběry ukázaly hořící trosky, u nichž zasahovali policisté a hasiči.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Indie má strach o Tádž Mahal. Bělostný mramor se barví do hnědozelena

,

Online zprávy Více

Názory Více

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.