2 Střelba v Hostivaři

Pejskař napomenul muže kvůli petardám, ten na něj vystřelil

, NOVÉ

Témata: , , ,

Pražští strážníci na Štědrý den zadrželi muže, který měl v Hostivařském lesoparku vystřelit na jiného kolemjdoucího se psem. Střelec se totiž psovodem údajně cítil ohrožen. Policisté u zadrženého muže kromě pistole našli i další zbraně.

Ozbrojený muž zde byl na procházce se svými dvěma dětmi, se kterými házel petardy. Právě kvůli užívání pyrotechniky z lesa vyšel jiný muž, který zde venčil psa, aby otce i s dětmi napomenul. Ten však muži se psem nejprve pohrozil svým pepřovým sprejem a poté na něj vytáhl svoji pistoli ráže 9 mm a před svými dětmi na něj měl dvakrát vystřelit.

Střelbu slyšeli poblíž hlídkující strážníci pražské Městské policie, kteří střelce zadrželi. Ten pak policistům řekl, že na muže se psem střílel kvůli tomu, že držel v ruce klacek, kvůli čemuž se cítil ohrožený.

Kromě pistole a pepřového spreje u něj našla ještě dva nože a teleskopický obušek. Muže pak strážníci předali Policii České republiky.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Co s dětmi? V zoo bude zlaté prasátko, v útulku zazpívají koledy policisté

Totalitní praktiky? Zvukaře odvezla policie. Chovanec chce zásah prověřit

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.