VIDEO: Indonéští policisté mučili muže, ovinuli ho hadem. Chtěli z něj vymáčknout přiznání

Praktiky indonéské policie

VIDEO: Indonéští policisté mučili muže, ovinuli ho hadem. Chtěli z něj vymáčknout přiznáníVIDEO UVNITŘ
Muž mučený indonéskou policií Foto:

Foto: Youtube/ Lewis Prai Wellip

1
Svět
Echo24
Sdílet:

Indonéská policie nechává vzpomenout na středověké mučící praktiky. Na internetu se objevilo video, na němž se členové místních policejních složek v indonéské provincii Papua snaží ze zadrženého muže získat doznání tím, že jej ovinuli dlouhým živým hadem. Vedení místní indonéské policie pravost nahrávky potvrdilo a za celou záležitost se kaje

Policisté zadrženého muži ovinuli dlouhým hadem a nutili jej k doznání. Ve videu zazní i výhrůžka policistů, že muži hada strčí do úst či do nohavic. 

Po úniku videa na internet přišel šéf místní policie s vysvětlením a omluvou. „Podnikli jsme přísná opatření proti našim lidem,“ řekl velitel místní policie Tonny Ananda Swadya. Zároveň však před novináři celou situaci zlehčoval tím, že had byl ochočený a nebyl jedovatý. 

Muž na videu je údajně obyvatel provincie Papua, což je region patřící Indonésii. Oblast sousedící s nezávislou republikou Papua Nová Guinea však dlouhodobě však dlouhodobě sužuje násilí kvůli místním ozbrojeným skupinám, které bojují o odtržení od Indonésie. 

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Krajta málem uškrtila batole. Jeho děda musel v boji s ním useknout hadovi hlavu

Sdílet:

Hlavní zprávy

Týdeník Echo

Koupit

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články