1 Incident na diskotéce

Tragédie v nočním klubu. V Caracasu se 17 lidí udusilo slzným plynem

NOVÉ

Témata: , ,

Nejméně 17 mladých lidí se v noci na sobotu udusilo slzným plynem v nočním klubu ve venezuelské metropoli Caracasu. Informovala o tom venezuelská média s odvoláním na ministerstvo vnitra. Příčinou neštěstí byla zřejmě hádka na oslavě, jíž se účastnilo asi 500 lidí. Několik lidí zůstává v nemocnici.

Podle venezuelského tisku se neštěstí stalo na oslavě středoškoláků ke konci školního roku. Asi hodinu po půlnoci místního času vypukla panika poté, co zřejmě v hádce jeden z účastníků oslavy hodil na zem bombičku se slzným plynem, podobnou těm, jaké používá policie k rozhánění davu při demonstracích.

Příčinou byl podle tisku spor dvou účastníků oslavy s personálem klubu. Přivolaní zdravotníci odvezli přidušené lidi do nemocnic, kde jich podle některých médií 17 zemřelo. Oběti jsou zejména mladí lidé, osm z nich bylo podle ministerstva vnitra mladších 18 let.

Čtěte také: Kebabem se přiotrávilo 57 lidí, devět jich zůstává v nemocnici

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.