TV Barrandov ustupuje televizní radě, před půlnocí začne vysílat Naše zprávy. Moderuje Mynářová

Zprávy TV Barrandov

TV Barrandov ustupuje televizní radě, před půlnocí začne vysílat Naše zprávy. Moderuje MynářováNOVÉ 1
Domov
Echo24
Sdílet:

Televize Barrandov vrátí do vysílání zpravodajskou relaci Naše zprávy, vysílat ji ale bude až pozdě večer. Moderátorkou má být manželka hradního kancléře Alex Mynářová, která dříve pracovala mimo jiné v České televizi. Uvedl to server Mediaguru s odkazem na web týdeníku Sedmička, který patří do portfolia skupiny Empresa Media stejně jako TV Barrandov.

Desetiminutová relace Naše zprávy se má vysílat každý všední den. Podle programu na webu TV Barrandov v pondělí startuje ve 23:40 hodin, v úterý od 23:55 a i v dalších dnech je vysílání pořadu zařazeno před půlnocí. Umístění pořadu do času mimo prime-time podle Mediaguru naznačuje, že televizi nejde tolik o sledovanost jako spíš o to vyhovět výtkám Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) a zařadit do svého programu zpravodajský pořad.

RRTV totiž upozornila TV Barrandov na porušování podmínek licence, pokud zpravodajský pořad vysílat nebude. TV Barrandov oponovala tím, že pravidelně vysílá pořad Moje zprávy moderovaný Jaromírem Soukupem. Ten ale rada za zpravodajský nepovažuje. Naše zprávy přestal Barrandov vysílat loni v létě.

Pořad Moje zprávy i po návratu relace Naše zprávy nadále zůstává v programovém schématu a ponechává si hlavní večerní vysílací čas od 20:05 hodin.

Čtěte také: Proti korupčním politikům a oligarchům. Rodí se politické hnutí List Jaromíra Soukupa

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články