1 Rozpad vztahu

Rozcházíme se, oznámili Tomáš Plekanec s Lucií Vondráčkovou

, , NOVÉ

Témata: ,

Známý český pár tvořený hokejistou Tomášem Plekancem a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou oznámil konec svého sedmiletého manželství. O ukončení vztahu manželé informovali na facebookovém profilu bývalého kapitána české reprezentace.

„Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ oznámili v pondělí manželé na Plekancově Facebooku. Sama Vondráčková na svém profilu poděkovala přátelům za podporu.

Lucie Vondráčková si Tomáše Plekance vzala v roce 2011. Zpěvačka obvykle trávila převážnou část roku s manželem a jejich dvěma syny v kanadském Montrealu. Plekanec se sice letos v únoru musel kvůli trejdu stěhovat do Toronta, ale po skončení sezóny se znovu domluvil s Montrealem na nové roční smlouvě. 

Tomáš Plekanec dohromady v dresech Montreal Canadians a Toronto Maple Leafs nastoupil do čtrnácti sezon. V příští sezoně se s největší pravděpodobností stane teprve jedenáctým Čechem, který v NHL překoná hranici 1000 odehraných utkání v nejslavnější lize světa.

Zkušený útočník reprezentoval Českou republiku na 11 mistrovstvích světa, ale po letošním šampionátu ukončil reprezentační kariéru. Reprezentaci také pravidelně vedl jako kapitán, a to například na olympiádě v Soči či na Světovém poháru v Kanadě.

Čtěte také: Do padesáti hrát nebudu, připustil Jágr. Čeká ho pravděpodobně poslední sezona

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

, ,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.