1 Rozpad vztahu

Rozcházíme se, oznámili Tomáš Plekanec s Lucií Vondráčkovou

, , NOVÉ

Témata: ,

Známý český pár tvořený hokejistou Tomášem Plekancem a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou oznámil konec svého sedmiletého manželství. O ukončení vztahu manželé informovali na facebookovém profilu bývalého kapitána české reprezentace.

„Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ oznámili v pondělí manželé na Plekancově Facebooku. Sama Vondráčková na svém profilu poděkovala přátelům za podporu.

Lucie Vondráčková si Tomáše Plekance vzala v roce 2011. Zpěvačka obvykle trávila převážnou část roku s manželem a jejich dvěma syny v kanadském Montrealu. Plekanec se sice letos v únoru musel kvůli trejdu stěhovat do Toronta, ale po skončení sezóny se znovu domluvil s Montrealem na nové roční smlouvě. 

Tomáš Plekanec dohromady v dresech Montreal Canadians a Toronto Maple Leafs nastoupil do čtrnácti sezon. V příští sezoně se s největší pravděpodobností stane teprve jedenáctým Čechem, který v NHL překoná hranici 1000 odehraných utkání v nejslavnější lize světa.

Zkušený útočník reprezentoval Českou republiku na 11 mistrovstvích světa, ale po letošním šampionátu ukončil reprezentační kariéru. Reprezentaci také pravidelně vedl jako kapitán, a to například na olympiádě v Soči či na Světovém poháru v Kanadě.

Čtěte také: Do padesáti hrát nebudu, připustil Jágr. Čeká ho pravděpodobně poslední sezona

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

, ,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.