2 Lyžování v Ischglu

Na Lennyho do Ischglu

NOVÉ

Témata: , ,

Chcete zažít jedinečné kulturní a sportovní akce uprostřed špičkového alpského střediska? Pak je Ischgl tou správnou volbou. Lenny Kravitz, Sarah Connor, Johannes Oerding a souboj kuchařské elity. Kromě toho spousta slunce, jistota sněhu a těch nejlepších podmínek na sjezdovkách až do začátku května. Ischgl nadělí milovníkům zimního sportu i vzrušující události a neobyčejné open air koncerty se vstupem zdarma.

Nejznámějším lyžařským místem v Západním Tyrolsku je středisko Ischgl. V prosluněném horském údolí mezi masivy Silvretta a Verwall jsou garantovány nejlepší svahové podmínky až do začátku května.

Ischgl – zima v alpské lifestyle metropoli

Proč se i letos prosluněné lyžování v lyžarské oblasti Ischgl stane zážitkem? Ve středisku Silvretta Arena čekají na 239 kilometrech sjezdovek ve výšce 1.377 až 2.872 m. n. m. ty nejlepší sněhové podmínky, s jistotou sněhu do začátku května, překrásnými sjezdy a rozmanitými možnostmi freeridu.

K tomu spousta slunce, skvělé après-ski a v dubnu to nejlepší naladění během pěti velkých open air akcí přímo ve ski areálu. Už 22. ročník Hvězdného kuchařského poháru, během kterého svede mezinárodní kuchařská elita souboj s lyžemi na sjezdovce a s vařečkou u sporáku, 11. Lyžařské mistrovství světa v gastronomii nebo rovnou tři superhvězdy, které se objeví během devíti dnů na jevišti pod otevřenou oblohou v oblasti Silvretta Arena – to je pět vzrušujících eventů, které se uskuteční v dubnu v Ischglu.

Kdo letos nechává svou zimní dovolenou v Ischglu na poslední dva týdny sezóny, zažije zdarma tři obří koncerty přímo v lyžařské oblasti: na Zelený čtvrtek, 21. dubna, zde proběhne místní debut zpěváka jménem Johannes Oerding v rámci koncertu „Top of the Mountain Easter Concert”. V jarním sněhu dne 28. dubna se na pódium v Alp Trida v Samnaunu postaví výjimečná zpěvačka Sarah Connor. A 30. dubna, při neobyčejném ukončení sezóny v Ischglu, se na legendárním pódiu Idalp předvede rocková legenda Lenny Kravitz. S platným skipasem je vstup na koncerty zdarma.

Více informací lze dohledat na oficiálních stránkách.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.