1 Pohřešovaná loď

Z pohřešované lodi Vostok se zatím našly jen vory

NOVÉ

Témata:

Ruští záchranáři našli v Japonském moři dva záchranné vory z pohřešované rybářské lodi Vostok, ale oba prázdné. Žádného trosečníka se až dosud nepodařilo najít. Uvedla to agentura Interfax. Na palubě lodi, která ve čtvrtek odvysílala volání o pomoc, se plavily dvě desítky námořníků.

Na internetu se mezitím objevilo video, natočené jedním z námořníků. Záběry z potápějící se lodi, pokryté ledem, se podle serveru Newsru.com nejprve objevily na webu krajského úřadu (Přímořského kraje), aby byly vzápětí smazány. Mezitím je ale stačila převzít místní média jako poslední poselství z lodi. Ta byla podle serveru vybavena celkem čtyřmi záchrannými vory.

Do pátrání je zapojena více než stovka lidí, včetně tří letadel, dvou vrtulníků a dvou lodí.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Špatný marketingový plán, špatný nosič


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.