1 Pohřešovaná loď

Z pohřešované lodi Vostok se zatím našly jen vory

NOVÉ

Témata:

Ruští záchranáři našli v Japonském moři dva záchranné vory z pohřešované rybářské lodi Vostok, ale oba prázdné. Žádného trosečníka se až dosud nepodařilo najít. Uvedla to agentura Interfax. Na palubě lodi, která ve čtvrtek odvysílala volání o pomoc, se plavily dvě desítky námořníků.

Na internetu se mezitím objevilo video, natočené jedním z námořníků. Záběry z potápějící se lodi, pokryté ledem, se podle serveru Newsru.com nejprve objevily na webu krajského úřadu (Přímořského kraje), aby byly vzápětí smazány. Mezitím je ale stačila převzít místní média jako poslední poselství z lodi. Ta byla podle serveru vybavena celkem čtyřmi záchrannými vory.

Do pátrání je zapojena více než stovka lidí, včetně tří letadel, dvou vrtulníků a dvou lodí.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Špatný marketingový plán, špatný nosič


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.