2 400 000 na koloběžce

Velká koloběžková loupež. Cyklista sebral ženě na koloběžce 400 tisíc

NOVÉ

Témata:

Policie od prosince pátrá po muži, který je podezřelý z toho, že v Praze 8 ženě na koloběžce ukradl 400.000 korun. Dnes kriminalisté zveřejnili identikit podezřelého, sestavili ho na základě výpovědi svědka, který viděl pachatele prchat z místa činu. 

Sdělil to policejní mluvčí Jan Daněk. Podle něj je identikit výstižný ze 75 procent. Jestliže muže na obrázku někdo poznává, má volat linku 158.

Loupež se stala v ulici Na pěšině po 19:00. „Poškozená se vracela z práce a převážela v ten okamžik větší obnos peněz. V jeden okamžik k ní přijel muž na kole a beze slova jí z řídítek koloběžky, kterou tlačila, strhl tašku i s penězi a ujel směrem do Kobyliské ulice,“ uvedl už v únoru mluvčí.

Policie tehdy také zveřejnila video s podezřelým i fotografie kola s atypickou červenou přední vidlicí, na kterém lupič přijel.

Případ kriminalisté vyšetřují jako loupež, za kterou hrozí pachateli až deset let vězení.

Echo Komplet

2 999 Kč

Získejte to nejlepší za méně jak 40% ceny! Díky tomuto balíčku si užijete unikátní web bez reklam EchoPrime, denní komentáře Echo24 a Týdeník Echo jak v digitální, tak v tištěné podobě

Více info

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.